Arçelik buzdolabı taşındıktan sonra soğutmuyor 2023

15.07.2023
Arçelik buzdolabı taşındıktan sonra soğutmuyor 2023

Taşındıktan sonra buzdolabı Ne zaman çalıştırılmalı? Arçelik buzdolabı Tasindiktan Ne kadar sonra calistirilir? Taşınmadan önce buzdolabı? Buzdolabı taşınmadan kaç saat önce kapatılmalı? Arçelik Taşındıktan sonra buzdolabı soğutmuyor? Çözümü – 2023

Evet bilginin netini seven güzel insanlar aklınızda Taşındıktan sonra buzdolabı Ne zaman çalıştırılmalı? Arçelik buzdolabı Taşındıktan Ne kadar sonra çalıstırılır? Taşınmadan önce buzdolabı? Buzdolabı taşınmadan kaç saat önce kapatılmalı? gibi deli sorular var ise hemen yanıtlayalım.

Öncelikle Taşınırken marka model fark etmez, Arçelik veya bir başka marka Buzdolabının fişi en 12 saat önceden çekilmelidir. 15- 24 saat olsa daha iyi olur. Nakliye işlemi sırasında buzdolabı kısa mesafede taşındıysa 40 dakika yeterli olacaktır fakat uzun süreli bir taşıma olduysa, buzdolabı taşıma sonrasında; 4-5 saat geçince çalıştırmak daha sağlıklı olacaktır, bu süre 10 12 saat olursa daha sağlıklı olur. Bu arada eğer buzdolabını yatay taşıdıysanız ( bunu kesinlikle tavsiye etmiyoruz ama mecburen olduysa) en az 24 saat buzdolabı fişini prize takmayın ve dik konumda bekletin. Buzdolabının soğutmaya tamamen geçmesi için 3 gün bekleyin kendine gelecektir. Eğer 3 gün sonunda yeteri kadar iyi değil ise servis çağırın. Saygılar, Taşındıktan sonra buzdolabı Ne zaman çalıştırılmalı? Arçelik buzdolabı Taşındıktan Ne kadar sonra çalıstırılır? Taşınmadan önce buzdolabı? Buzdolabı taşınmadan kaç saat önce kapatılmalı? sorularını sizler için yanıtlamaya çalıştık.