Taybet Ana kimdir? Taybet Ana Gerçeği? Taybet Ana neden vuruldu? Taybet Ana’yı kim öldürdü?

18.07.2022
Taybet Ana kimdir? Taybet Ana Gerçeği? Taybet Ana neden vuruldu? Taybet Ana’yı kim öldürdü?

Taybet Ana kimdir? Taybet Ana Gerçeği, Taybet Ana neden vuruldu? Taybet Ana’yı kim öldürdü?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Taybet Ana kimdir? Taybet Ana Gerçeği, Taybet Ana neden vuruldu? Taybet Ana’yı kim öldürdü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

2015 yılında gündeme gelmişti Taybet Ana olayı. Şırnak’ın Silopi ilçesinde 19 Aralık Cumartesi günü komşusundan evine dönerken vurularak yaşamını yitiren 11 çocuk annesi 57 yaşındaki Taybet İnan’ın cenazesi 7. gününde sokak ortasından kaldırıldığı söylenmişti.

Taybet İnan’ın oğlu Mehmet İnan, amcasının yardıma koşarken evin avlusunda vurulduğunu ve 20 saat boyunca ambulans beklediğini ve kan kaybından öldüğünü söylemişti. Babası Halit İnan’ın da annesinin cenazesini sokak ortasında almaya giderken yaralandığını söyleyen Mehmet İnan, babasından günlerdir haber alamadıklarını belirtmişti. HDP’li vekil Aycan İrmez Başbakan Davutoğlu tarafından cevaplanması istemiyle soru önergesi vermişti.

HDP Şırnak milletvekili Ferhat Encü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Taybet ve Yusuf İnan’ın cenazelerinin alındığını açıkladı. DİHA cenazelerin Silopi Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığını bildirmişti.

Sokağa çıkma yasağının 12 gündür sürdüğü Silopi’de yaşamını yitiren 11 çocuk annesi Taybet İnan ve ona yardıma koşan kardeşi Yusuf İnan’ın cenazesi ancak yedi gün sonra alınabildiği paylaşılmıştı. Taybet Ana kimdir? Taybet Ana Gerçeği, Taybet Ana neden vuruldu? Taybet Ana’yı kim öldürdü? sorularını yanıtladık.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Taybet Ana kimdir? Taybet Ana Gerçeği, Taybet Ana neden vuruldu? Taybet Ana’yı kim öldürdü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.