Tezcan Karakuş Candan kimdir, nereli? Alevi mi? Tezcan Karakuş Candan eşi kimdir?

29.11.2023
Tezcan Karakuş Candan kimdir, nereli? Alevi mi? Tezcan Karakuş Candan eşi kimdir?

Tezcan Karakuş Candan kimdir, Tezcan Karakuş Candan nereli? Tezcan Karakuş Candan Alevi mi? Tezcan Karakuş Candan eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Tezcan Karakuş Candan kimdir, nereli? Alevi mi? Tezcan Karakuş Candan eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Kendisi @tezcandan kullanıcı adı ile Twitterda etkin olarak bulunur. Zaman zaman paylaşımları ile gündeme geldir. Burada 20 bin civarında takipçisi vardır. Profil kısmında “Mimar,47.Dönem Mimarlar Odası Ankara Şb Başkanı, Başkente Hizmet Ödülü,Uğur Mumcu Mücadele Ödülü,Ankara’nın Sahibi Var Ödülü,Koru Rotary Mesleğe Hizmet Ödülü.” bilgileri yer alır.

Tezcan Karakuş Candan son Tweetinde “Halk tv de programdan çıktık şimdi saat 11:00 de Çağlayan Adliyesindeki basın açıklamasına gidiyoruz” yazmıştır.

Kendisi Manisalıdır. 1989 yılında Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun olmuş ve Mimarlar Odası Ankara Şubesi üyesidir. 1970 doğumlu olduğu tahmin ediliyor, net bilgi değildir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Tezcan Karakuş Candan kimdir, Tezcan Karakuş Candan nereli? Tezcan Karakuş Candan Alevi mi? Tezcan Karakuş Candan eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.