Tiktok Aybukeyim kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu ne? Aybüke Çakal Kaç Yaşında?

29.12.2022
Tiktok Aybukeyim kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu ne? Aybüke Çakal Kaç Yaşında?

Tiktok Aybukeyim kimdir? Tiktok Aybuke kim? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu ne? Aybüke Çakal Kaç Yaşında? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Tiktok Aybukeyim kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu ne? Aybüke Çakal Kaç Yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

25 Ekim 2002 tarihinde dünyaya gelen Aybuke (Aybukeyim) 20 yaşındadır ve aslen Amasyalı’dır. Haliç Üniversitesi’nde BESYO okumaktadır. Aybuke’nin boyu 172, kilosu ise 56’dır. BurcuAkrep’tir

Tiktok’ta Çakal’a olan büyük hayranlığı ile boynuna dövme yaptıran Aybuke kısa sürede büyük bir takipçi kitlesine sahip olmuştur.  Aybuke’nin Aybukeyim’in Instagram hesabı: ( aybukeeyiim )

Gerçek adı Emirhan Çakal olan genç rapçi, 1995 yılında Bursa’da dünyaya gelmiş. Kendisi ayrıca ‘heyceyn’ kullanıcı adıyla bilinen sosyal medya fenomeni Ceyda Yılmazer’in kuzenidir.Heyceyn’in bilinen bir sevgilisi yoktur. @heyceyn kullanıcı adı ile instagramda bulunan Ceyda Yılmazer 269 bin takipçiye sahip.

Bir dönem Çakal’ın adını boynuna dövme yaptırarak fenomen olan Aybüke isimli TikToker, Çakal’ın Isparta konserine kılık değiştirerek gitti. TikTok hesabında peruk takıp konsere gittiği anları paylaşan Aybüke kısa sürede viral oldu.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Tiktok Aybukeyim kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu ne? Aybüke Çakal Kaç Yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Aybukeyim sevgilisi kim? Çakal ile sevgili olmadıkları ortaya çıktı.