Tokyo Karakteri kimdir? La Casa De Papel Tokyo gerçek adı? Ursula Corbero kimdir? kaç yaşında? Ursula Corbero sevgilisi kim?

07.09.2022
Tokyo Karakteri kimdir? La Casa De Papel Tokyo gerçek adı? Ursula Corbero kimdir? kaç yaşında? Ursula Corbero sevgilisi kim?

Tokyo Karakteri kimdir? La Casa De Papel Tokyo gerçek adı? Ursula Corbero kimdir? kaç yaşında? Ursula Corbero sevgilisi kim?

Netflix’in soygun temalı İspanyol dizisi La Casa De Papel, final yolunda… İspanya Kraliyet Darphanesi ve İspanya Merkez Bankası soygununu konu edinen fenomen dizi La Casa de Papel’in final sezonunun ilk 5 bölümü Netflix’te yayınlandı.

İspanya Kraliyet Darphanesi ve İspanya Merkez Bankası soygununu konu edinen fenomen dizi sosyal medyaya da damga vurdu. 5. sezondan ilk bölümlerin yayınlanmasının ardından, dizinin fanatikleri, La Casa De Papel oyuncularını da merak etmeye başladı. Bu isimlerden biri de dizide ‘Tokyo’ karakterine hayat veren Ursula Corbero oldu.

Peki Ursula Corbero kimdir? Ursula Corbero kaç yaşında ve nereli?

Güzel oyuncu Ursula Corbero, 11 Ağustos 1989 tarihinde İspanya’nın Barcelona kentinde doğdu. Corbero, çocukluk yıllarındayken reklam filmlerinde oynamaya başladı. Daha sonra henüz 13 yaşındayken bir televizyon dizisinde rol alarak oyunculuk kariyerine adım attı. Ursula Corbero 2008 yılına gelindiğinde Física o Química isimli dizide hayat verdiği Ruth Gomez karakteriyle İspanya’da tanınırlığını artırdı.

Başarılı oyuncu 2015 yılında komedi türündeki Cómo Sobrevivir a una Despedida isimli filmde başrol olarak rol aldı. Ancak Ursula Corbero’nun oyunculuk hayatındaki en büyük çıkışı önce Antena 3 kanalında yayınlanan ve bir sezon sonra Netflix’te yayınlanarak dünya çapında bir kitleye ulaşan La Casa de Papel dizisindeki karakteri Tokyo ile yaşadı. Corbero’nun, Najwa Nimri, Alba Flores, Alvaro Morte gibi isimlerle birlikte rol aldığı dizinin sevilmesinin ardından devam ettirilmesine karar verildi ve güzel oyuncu 4.sezonun sonuna kadar dizide kaldı. Beşinci sezon ise izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Dizideki karakteriyle dikkatleri üzerine toplayan ve dünya çapında takipçi kitlesi olan oyuncu aynı zamanda modelliğe de devam ediyor.

Barcelona’da doğan oyuncu aynı zamanda Barcelona taraftarı. Feminizmi desteklediğini dile getiren Ursula Corbero, verdiği bir röportajda ”Evet ben bir feministim. Kadınlar için verilen bu mücadelenin dengeyi sağlamak için gerekli olduğunu düşünüyorum. Hislerim bu yönde. Bazen insanların feministliğin çok abartıldığı yönündeki eleştirilerini duyuyorum ama bence bu böyle olmalı.” şeklinde konuştu. La Casa De Papel dizisinin Tokyo karakterine hayat veren oyuncu aynı zamanda We Are Water ismindeki, su kaynağının doğru kullanması için başlatılan çalışmalara da destek veriyor.

Ursula Corbero 2016 yılından beri Chino Darín ile birlikte. Güzel oyuncunun Arjantinli sevgilisi Chino Darín de kendisi gibi oyuncu.