Tozlu Yaka Ali Kimdir? Kaan Miraç Sezen kimdir? Kaan Miraç Sezen kaç yaşındadır? Oynadığı diziler

27.06.2022
Tozlu Yaka Ali Kimdir? Kaan Miraç Sezen kimdir? Kaan Miraç Sezen kaç yaşındadır? Oynadığı diziler

Kaan Miraç Sezen kimdir? Kaan Miraç Sezen kaç yaşında, aslen nereli?

Kaan Miraç Sezen, 2002 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Pınar Televi – Televi Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdüren Sezen, TED Koleji mezunudur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitim alan genç oyuncu, İstanbul Şehir Tiyatroları bünyesinde tiyatro oyunlarında sahne almaktadır. İstanbul Şehir tiyatrolarında, Ay Carmela oyununda sahneye çıkmaktadır.

Tozluyaka Ali Kimdir? Tozlu yaka dizisi Ali Kimdir?

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Kaan Mirac Sezen ilk ciddi dizi oyunculuğu deneyimini Tozlu Yaka oyuncusu olarak yaşayacak. TED Koleji mezunu olan Kaan Mirac Sezen Televi Menajerliğin oyuncusudur.

Kaan Miraç Sezen Tozlu Yaka dizisinde Ali karakterine hayat verecek. Ali mahallenin lider olan gençlerinden biridir. Mert bir delikanlıdır.

Kaan Mirac Sezen Kimdir? Kaan Mirac Sezen 2002 doğumludur ve 22 yaşındadır. Televi Menajerliğe kayıtlı olarak dizi film sektörüne giren Kaan Mirac Sezen Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünü yarıda bırakmış ve Ankara’da değil İstanbul’da yani oyunculuk sektörünün merkezinde olabilmek için Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesine geçiş yapmıştır.

Kaan Mirac Sezen 20 yaşındadır. Ancak henüz boyu, kilosu ve sevgilisi gibi diğer merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @kmsezen ‘dir. Ancak pek fazla paylaşım yaptığı söylenemez.

2022 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Tozlu Yaka isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide akıllı ve yakışıklı bir üniversite öğrencisi olarak kamera karşısına geçmiştir. Dizide ayrıca Nilsu Berfin Aktaş, Burak Dakak, Çağla Şimşek, Tayanç Ayaydın, Kadim Yaşar, Can Bartu Aslan, Serra Pirinç, Nebil Sayın, Nur Yazar ve Ulvi Kahyaoğlu gibi isimler de rol almıştır.