Tuba Geçkil kimdir nerelidir? Nerede yaşıyor? Tuba Geçkil Kaç Yaşında? Tuba Geçkil Biyografisi

15.06.2022
Tuba Geçkil kimdir nerelidir? Nerede yaşıyor? Tuba Geçkil Kaç Yaşında? Tuba Geçkil Biyografisi

Tuba Geçkil kimdir? Nerede yaşıyor? Tuba Geçkil Kaç Yaşında, Tuba Geçkil ne mezunu, pasta fiyatları? Tuba Geçkil ne mezunu? Tuba Geçkil kimdir nerelidir? Nerede yaşıyor? Tuba Geçkil Kaç Yaşında? Tuba Geçkil Biyografisi Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Tuba Geçkil kimdir nerelidir? Nerede yaşıyor? Tuba Geçkil Kaç Yaşında? Tuba Geçkil Biyografisi sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Yedi yıldır butik pastacılık sektöründe birçok başarıya imza atmış bir şef, Tuba Geçkil. Oğlunun doğum günü için hazırladığı üç boyutlu pastayla birlikte butik pastacılık serüveni başlıyor. Ardından ise birçok uluslararası yarışmada dereceler alıyor. Tuba Geçkil, Almanya’da 4 yılda bir düzenlenen dünyanın prestijli aşçılık yarışmalarından IKA Culinary Olympics’te de 4 altın ve 1 gümüş madalya kazandı. Mesleğini severek yapmaya devam eden Geçkil’in dünyaca ünlü siyasetçi, sanatçı ve oyuncuların gerçeğini aratmayan büst pastaları da ilgi görüyor.

Yurt dışında ve ülkemizde birçok yarışmadan altın ve gümüş madalyalar kazanmış ve ülkemizi gururlandırmış.

Tuba Geçkil doğum tarihi? Tuba Geçkil kaç yaşında? Eğitim? Red Rose Cake Kurucusu

2008 yılına dek tüm görsel sanat dallarıyla ilgili özel çalışmalarım oldu. Yağlıboya – suluboya karma resim sergisi açtım. Aynı dönemlerde yaptığım standart dışı pastaları sanatsal dokunuşlar ve lezzetle birleştirerek Haute Couture pastalara dönüştürdüm. Ünlü isimlere, büyük aşçılara ve organizasyonlara özel pastalar tasarladım. Sonrasında milli takıma davet edildim.

Oğluna Doğum Günü Pastası Yaparken Kendini Dünyaca Ünlü Bir Şef Olarak Bulan Tuba Geçkil’in İnanılmaz Eserleri

Oğluna 1. yaş gününde şeker hamurundan pasta yapmaya çalışırken bu işin tam ona göre olduğunu anlayan Tuba Geçkil, pasta sanatı ustası olmaya karar vermiş ve bu alanda eğitimler almaya başlamış. Daha önce de resim gibi sanatlarla uğraşan Geçkil o günden sonra, sanatla pastanın buluştuğu birçok çalışmaya imza atmış.