Tuğçe Kazaz IN babası kimdir? Tuğçe Kazaz IN annesi kimdir? Tuğçe Kazaz kökeni? Tuğçe Kazaz çocuğu varmı?

17.11.2023
Tuğçe Kazaz IN babası kimdir? Tuğçe Kazaz IN annesi kimdir? Tuğçe Kazaz kökeni? Tuğçe Kazaz çocuğu varmı?

Tuğçe Kazaz, 26 Ağustos 1982 tarihinde Balıkesir, Edremit’te dünyaya gelmiş bir Türk mankenidir. 2001 yılında düzenlenen Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci seçilmiştir.

Çocukluğu İzmir’de geçmiş olup, okul yıllarında yedi yıl boyunca basketbol oynamıştır. Bu süre zarfında yaşamı İstanbul, İzmir ve Antalya arasında mekik dokumuştur. Eğitimine özel Ortadoğu Koleji ve Antalya Koleji’nde devam etmiş, daha sonra İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde öğrenim görmüş, ancak devamsızlık sebebiyle bitirememiştir. Ayrıca, bir erkek kardeşi bulunmaktadır.

Tuğçe Kazaz, 2000 yılında katıldığı “Elit Model Look” yarışmasında ikinci olmuş ve Elite Model Look Paris elemelerinde ilk 15’e girmiştir. 2001 yılında “Miss Turkey” güzellik yarışmasında birinci olarak tanınmıştır. Aynı yıl içinde bir güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra, ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile uzun bir ilişki yaşamıştır. Daha sonra, Sezen Aksu’nun müzisyen oğlu Mithat Can ile birliktelikleri başlamıştır. Tuğçe Kazaz, çeşitli film ve dizilerde de rol almıştır, bunlar arasında “Kampüsistan,” “Loafing and Camouflage: Sirens in the Aegean,” “Can-2007” ve “2009 Cin Geçidi” filmleri bulunmaktadır.

Tuğçe Kazaz, 8 Eylül’de Porto Germeno’daki Ayios Nikolaos Kilisesi’nde vaftiz edilerek Maria Seitaridis adını almış ve Ortodoks inancına geçmiştir. 24 Eylül 2005’te Yunan oyuncu George Seitaridis ile Atina’da sade bir törenle evlenmiş ve Yunanistan’a yerleşmiştir. Ancak üç yıl süren evliliklerinin ardından boşanmış ve Türkiye’ye dönerek tekrar Müslüman olduğunu belirtmiştir. Müslüman olduktan sonra gece hayatını, alkolü ve sigarayı bırakma kararı almıştır.

Tuğçe Kazaz, modellik kariyerini Amerika’da ve Paris’te sürdüren ender modellerden biridir. Ancak, ani bir kararla podyumu bırakmıştır. Son olarak bir tesettür defilesine çıktıktan sonra, bundan sonra işinde ya da özel hayatında dekolte giymeme kararı aldığını açıklamıştır. Uzun Hikaye filminde Kenan İmirzalıoğlu ile birl

Tuğçe Türker Kimdir? Nereli? Tuğçe Türker Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Tuğçe Türker instagramda @tugceturkers kullanıcı adı ile bulunur.

Son zamanların aranan ismi olmayı başarmıştır.

7 Haziran 1996 yılında dünyaya gelen Tuğçe Türker, dizi-film ve tiyatro oyuncusudur.

Tuğçe Türker Lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tam burslu olarak tamamlamıştır.

Tuğçe Türker, bu zamana kadar çeşitli tiyatro oyunlarının yanı sıra Kalbimdeki Deniz ve Bizim Hikaye adlı dizilerde de rol almıştır.

Başarılı oyuncu Tuğçe Türker 167 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Tuğçe Türker ayrıca TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu adlı dizide oynamıştır.

Tuğçe Türker, oyunculuk çalışmalarına Levent Ünalan Menajerlik bünyesinde devam etmektedir.

1996 Ankara doğumlu. Küçük yaşlarda TRT Radyosu’nda TSM eğitimi aldı. Lise yıllarından itibaren sahne almaya ve beste yapmaya başladı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde tam bursla tiyatro bölümünü bitirdi. Eş zamanlı olarak tiyatro oyunculuğuna ve müzikal kariyerine devam etti. 2021 yılıyla birlikte müzik kariyerine odaklandı ve bestelerini kaydetmeye başladı. Halen oyunculuk ve müzisyenlik yapmaya devam etmektedir.