Tülay Demir Oktay eşi kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Tülay Demir Oktay biyografi, vikipedi?

25.11.2023
Tülay Demir Oktay eşi kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Tülay Demir Oktay biyografi, vikipedi?

Tülay Demir Oktay kimdir? Tülay Demir Oktay Nereli? Tülay Demir Oktay Kaç yaşında? Tülay Demir Oktay Evli mi? Tülay Demir Oktay eşi kimdir? Tülay Demir Oktay eşi kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Tülay Demir Oktay biyografi, vikipedi?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Tülay Demir Oktay kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Evli mi? Tülay Demir Oktay eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Hollanda’da doğup büyüyen Tülay Demir Oktay, eğitimini Hollanda Marnix Akademi Pedagojik Bilimler Bölümü’nde tamamlamıştır. My Core Talents isimli şirketle yetenekli genç ve çocukları keşfeden ve onların doğru mesleklere yönlendirilmesine yardımcı olmaktadır.

Bu zamana kadar birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan Tülay Demir Oktay, Avrupa’ya Türk göçleri ile yaptığı projeleri sayesinde önemli başarılara imza atmıştır. Tülay Demir Oktay, ayrıca 8 yıl Hürriyet gazetesinde çalışan Tülay Demir Oktay, ayrıca 2021’de Kanal D’de bir programın sunuculuğunu yapmıştır.

Yazar ve eğitimci Tülay Demir Oktay, 2021 Kasım’dan beri Daily Sabah’ta yazar olarak görev yapmaktadır. Tülay Demir Oktay’ın Keşke Deme ve Çocukken Ne Olmak İsterdin? isimli iki kitabı bulunmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Tülay Demir Oktay kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Evli mi? Tülay Demir Oktay eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Eylül Lize Kandemir kimdir? Eylül Lize Kandemir kaç yaşında? Eylül Lize Kandemir nereli, Eylül Lize Kandemir boyu, Eylül Lize Kandemir yaşı? Eylül Lize Kandemir Helin Kandemir kardeş mi? Eylül Lize Kandemir instagram adresi?

Reklam ve dizi oyuncusu. 2001, İstanbul doğumlu. Tam adı Eylül Lize Kandemir. Eylül Kandemir, oyunculuğa başladığı 2020 yılında ekranlara gelen, Ayça Ayşin Turan ve Alperen Duymaz’ın yer aldığı Zemheri dizisi kadrosunda ve Mavi markasının reklamında yer almıştı.

@eylullize kullanıcı adı ile instagramda bulunur ve 29.7 bin takipçisi vardır 16 Ekim 2022 tarihi itibariyle. Eylül Lize Kandemir, 2001 yılının Aralık ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Erbulak Evi Kamera Önü Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi alan Eylül Lize Kandemir, kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Zemheri isimli diziyle geçmiştir.

Zemheri dizisinde hayat verdiği Filiz karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl Elbet Bir Gün dizisi ile anlaşma sağlanmıştır. Eylül Lize Kandemir, Elbet Bir Gün dizisinde Janset karakterini canlandırmış ve çok beğeni toplamıştır.Daha sonra Bitmeyen Hikaye, K ollama ve İsimsizler adli dizilerde rol almıştır. Bir çok dizi ve projede yer alan Kandemir, Yörem Sucuk ve Yörem Zeytin reklamlarında da rol almıştır. Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide kendini iyice ispatlamayan genç oyuncu en son Kağıt Ev adlı dizide rol almıştır.