Tutku Aygan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı dizileri? Tutku Aygan Boy Kilo

10.11.2023
Tutku Aygan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı dizileri? Tutku Aygan Boy Kilo

Tutku Aygan Kimdir? Tutku Aygan Kaç Yaşında? Tutku Aygan Boyu? Tutku Aygan Dizileri? Tutku Aygan İnstagram adresi? Tutku Aygan sevgilisi var mı? Tutku Aygan oynadığı diziler? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Tutku Aygan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı dizileri? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Tutku Aygan @tutkuaygan kullanıcı adı ile instagramda bulunur. 8 Ekim 2022 itibariyle 16.5 Bin takipçisi vardır. 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tutku Aygan, dizi-film oyuncusu, sporcu ve model olarak bilinmektedir.

Bir süre Beşiktaş’ın basketbol şubesinde profesyonel olarak basket oynayan Tutku Aygan, üniversite hayatının başlaması sporu bırakmıştır. Katıldığı bir mankenlik yarışmasında derece alan Tutku Aygan, ayrıca Best Model Turkey (Girne) ikincisidir.

Lisans eğitimini İstanbul Aral Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlayan Tutku Aygan, ayrıca oyunculuk üzerine de eğitimler almıştır.

Güzel oyuncu Tutku Aygan, ayrıca Star TV’de yayınlanan Fidan ile Toprak adlı dizide rol almıştır. Tutku Aygan, oyunculuk çalışmalarına Star TV’nin günlük dizisi Fidan ile Toprak adlı dizide devam etmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Tutku Aygan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı dizileri? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!