Tutku Dalmaz kimdir? Tutku Dalmaz eşi kimdir? Tutku Dalmaz ne iş yapar? Tutku Dalmaz yeni eşi?

03.08.2022
Tutku Dalmaz kimdir? Tutku Dalmaz eşi kimdir? Tutku Dalmaz ne iş yapar? Tutku Dalmaz yeni eşi?

Tutku Dalmaz kimdir? Tutku Dalmaz eşi kimdir? Tutku Dalmaz ne iş yapar? Tutku Dalmaz Biyografisi, Tutku Dalmaz Yeni Eşi? Tutku Dalmaz evlendi mi? Tutku Dalmaz Esra Ezmeci neden ayrıldı?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Tutku Dalmaz kimdir? Tutku Dalmaz eşi kimdir? Tutku Dalmaz ne iş yapar? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Esra Ezmeci’nin eski eşidir Tutku Dalmaz.

Tutku Dalmaz, 2005 yılında Esra Ezmeci ile dünya evine girdi. Bu birliktelikten Tuğra Dalmaz adında bir oğulları oldu. Ancak çift, 2015 yılında anlaşamadıkları gerekçesiyle boşanma kararı aldı. Bu boşanma sonrası Tuğra’nın velayeti annesi Esra Ezmeci‘ye verildi ve Tutku Dalmaz’ın çocuğuna ayda 500 lira iştirak nafakası ödemesi kararlaştırıldı. Dalmaz’ın bu evlilikten sonra başka bir evlilik yapmadığı bilinmektedir. Tutku Dalmaz, iç mimarlık yaparak hayatını sürdürmektedir. Aynı zamanda, İstanbul Etiler’de bir zamanlar popüler bir eğlence mekânı olan Dalmaz Center’ın sahibi olan Mehmet Dalmaz’ın oğludur. Ancak, mesleki kariyeri ve başarıları hakkında net bilgiler bulunmamaktadır. Eski eşi Esra Ezmeci, uzman bir klinik psikolog, gazeteci ve TV programı sunucusudur. 1 Ağustos 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ezmeci, üniversite eğitimini İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra aynı üniversitede klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptı ve adli bilimler doktorasına geçiş yaptı. Şu anda doktorası devam etmektedir.

O dönem gündem olan haber aşağıdaki gibidir.

İstanbul’ da bir zamanlar Etiler’in en gözde eğlence mekânı olan Dalmaz Center’ın sahibi Mehmet Dalmaz’ın oğlu Tutku Dalmaz eşinden boşandı. 2006’da evlenip bir çocuk sahibi olduğu eşiyle uzun süredir anlaşamadığını belirten Esra Dalmaz, mahkemeye anlaşmalı olarak boşanmak için başvurdu.

Dalmaz çiftinin aralarında düzenlediği boşanma protokolüne göre, 6 yaşındaki Tuğra’nın velayeti anne Esra Dalmaz’a verilecek. Baba Tutku Dalmaz her ay müşterek çocuğu Tuğra’ya bin 500 lira iştirak nafakası ödeyecek. Taraflar boşandıkları andan itibaren birbirlerinden herhangi bir maddi manevi tazminat ve nafaka talebinde bulunmayacak.

Geçtiğimiz gün görülen duruşmada Dalmaz çifti boşanma konusunda anlaştıklarını ve bir araya gelmelerinin mümkün olmadığını belirtti. Hâkim çiftin boşanmalarına karar verdi. Çocuğun velayetini anneye veren mahkeme, baba Tutku Dalmaz’ın çocuğuna her ay bin 500 lira nafaka ödemesini hükmetti.

Esra Ezmeci 35 yaşındadır. İstanbul doğumlu olan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamlamıştır. İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra adli bilimler doktorasına geçiş yapmıştır

Tutku Dalmaz Esra Ezmeci neden boşandı?

Dalmaz çifti tek celsede boşandı 2006’da evlenip bir çocuk sahibi olduğu eşiyle uzun süredir anlaşamadığını belirten Esra Dalmaz, mahkemeye anlaşmalı olarak boşanmak için başvurdu. Tuğra’nın velayeti anne Esra Ezmeci‘ye verildi.

Tutku Dalmaz – İç mimar – Dalmaz

İstanbul’ da bir zamanlar Etiler’in en gözde eğlence mekânı olan Dalmaz Center’ın sahibi Mehmet Dalmaz’ın oğlu Tutku Dalmaz eşinden boşandı. 2006’da evlenip bir çocuk sahibi olduğu eşiyle uzun süredir anlaşamadığını belirten Esra Dalmaz, mahkemeye anlaşmalı olarak boşanmak için başvurdu.

Zühre Dalmaz kimdir?

Müzik öğretmeni olan Zühre Dalmaz, gecede şarkı da seslendirdi. Zühre Dalmaz, gecenin ilerleyen dakikalarında Atilla Özdemiroğlu’nun kemanı eşliğinde Türk Müziği’nin sevilen şarkılarını seslendirdi.

Esra Ezmeci kimdir?

Psikolog, Gazeteci, TV programı sunucusu. 1 Ağustos 1986, İstanbul doğumlu. Suat Ezmeci ile Seval Ezmeci’nin kızıdır. Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamladıktan sonra İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra adli bilimler doktorasına geçiş yapmıştır.

Şu an halen adli bilimler doktora eğitimine devam etmektir. 2008 de Bilgi üniversitesini bitirmiştir.2005 yılında evlendiği Tutku Dalmaz’dan 2015 yılında boşanmış olan Ezmeci”nin Tuğra Dalmaz adında 1 oğlu bulunmaktadır. İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamlayan Esra Ezmeci, uzun yıllar İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzman klinik psikolog olarak görev yapmıştır.

Şu an İstanbul Etiler de TERAPİ EVRENİ adlı kendi terapi merkezinde psikologluk yapmaktadır.

Tutku Dalmaz kimdir? Tutku Dalmaz eşi kimdir? Tutku Dalmaz ne iş yapar? Tutku Dalmaz Biyografisi, Tutku Dalmaz Yeni Eşi? Tutku Dalmaz evlendi mi? Tutku Dalmaz Esra Ezmeci neden ayrıldı? sorularını yanıtlamaya çalıştık.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, net bilge olarak Tutku Dalmaz kimdir? Tutku Dalmaz eşi kimdir? Tutku Dalmaz ne iş yapar? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!