Tutku Dalmaz kimdir? Tutku Dalmaz eşi kimdir? Tutku Dalmaz ne iş yapar?

03.08.2022
Tutku Dalmaz kimdir? Tutku Dalmaz eşi kimdir? Tutku Dalmaz ne iş yapar?

Tutku Dalmaz kimdir? Tutku Dalmaz eşi kimdir? Tutku Dalmaz ne iş yapar? Tutku Dalmaz Biyografisi, Tutku Dalmaz Yeni Eşi? Tutku Dalmaz evlendi mi? Tutku Dalmaz Esra Ezmeci neden ayrıldı?

Esra Ezmeci’nin eski eşidir Tutku Dalmaz.

O dönem gündem olan haber aşağıdaki gibidir.

İstanbul’ da bir zamanlar Etiler’in en gözde eğlence mekânı olan Dalmaz Center’ın sahibi Mehmet Dalmaz’ın oğlu Tutku Dalmaz eşinden boşandı.

2006’da evlenip bir çocuk sahibi olduğu eşiyle uzun süredir anlaşamadığını belirten Esra Dalmaz, mahkemeye anlaşmalı olarak boşanmak için başvurdu.

Dalmaz çiftinin aralarında düzenlediği boşanma protokolüne göre, 6 yaşındaki Tuğra’nın velayeti anne Esra Dalmaz’a v

erilecek. Baba Tutku Dalmaz her ay müşterek çocuğu Tuğra’ya bin 500 lira iştirak nafakası ödeyecek. Taraflar boşandıkları andan itibaren birbirlerinden herhangi bir maddi manevi tazminat ve nafaka talebinde bulunmayacak.

Geçtiğimiz gün görülen duruşmada Dalmaz çifti boşanma konusunda anlaştıklarını ve bir araya gelmelerinin mümkün olmadığını belirtti. Hâkim çiftin boşanmalarına karar verdi. Çocuğun velayetini anneye veren mahkeme, baba Tutku Dalmaz’ın çocuğuna her ay bin 500 lira nafaka ödemesini hükmetti.

Esra Ezmeci 35 yaşındadır. İstanbul doğumlu olan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamlamıştır. İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra adli bilimler doktorasına geçiş yapmıştır

Tutku Dalmaz Esra Ezmeci neden boşandı?

Dalmaz çifti tek celsede boşandı 2006’da evlenip bir çocuk sahibi olduğu eşiyle uzun süredir anlaşamadığını belirten Esra Dalmaz, mahkemeye anlaşmalı olarak boşanmak için başvurdu. Tuğra’nın velayeti anne Esra Ezmeci‘ye verildi.

Tutku Dalmaz – İç mimar – Dalmaz

İstanbul’ da bir zamanlar Etiler’in en gözde eğlence mekânı olan Dalmaz Center’ın sahibi Mehmet Dalmaz’ın oğlu Tutku Dalmaz eşinden boşandı. 2006’da evlenip bir çocuk sahibi olduğu eşiyle uzun süredir anlaşamadığını belirten Esra Dalmaz, mahkemeye anlaşmalı olarak boşanmak için başvurdu.

Zühre Dalmaz kimdir?

Müzik öğretmeni olan Zühre Dalmaz, gecede şarkı da seslendirdi. Zühre Dalmaz, gecenin ilerleyen dakikalarında Atilla Özdemiroğlu’nun kemanı eşliğinde Türk Müziği’nin sevilen şarkılarını seslendirdi.

Esra Ezmeci kimdir?

Psikolog, Gazeteci, TV programı sunucusu. 1 Ağustos 1986, İstanbul doğumlu. Suat Ezmeci ile Seval Ezmeci’nin kızıdır. Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamladıktan sonra İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra adli bilimler doktorasına geçiş yapmıştır.

Şu an halen adli bilimler doktora eğitimine devam etmektir. 2008 de Bilgi üniversitesini bitirmiştir.2005 yılında evlendiği Tutku Dalmaz’dan 2015 yılında boşanmış olan Ezmeci”nin Tuğra Dalmaz adında 1 oğlu bulunmaktadır. İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamlayan Esra Ezmeci, uzun yıllar İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzman klinik psikolog olarak görev yapmıştır.

Şu an İstanbul Etiler de TERAPİ EVRENİ adlı kendi terapi merkezinde psikologluk yapmaktadır.

Tutku Dalmaz kimdir? Tutku Dalmaz eşi kimdir? Tutku Dalmaz ne iş yapar? Tutku Dalmaz Biyografisi, Tutku Dalmaz Yeni Eşi? Tutku Dalmaz evlendi mi? Tutku Dalmaz Esra Ezmeci neden ayrıldı? sorularını yanıtlamaya çalıştık.

You cannot copy content of this page