uamtrc.com nedir? uamtrc.com güvenli mi? uamtrc.com dolandırıcı mı, yasal mı? uamtrc.com güvenilir mi?

12.12.2022
uamtrc.com nedir? uamtrc.com güvenli mi? uamtrc.com dolandırıcı mı, yasal mı? uamtrc.com güvenilir mi?

uamtrc.com nedir? uamtrc.com güvenli mi? uamtrc.com dolandırıcı mı, yasal mı? uamtrc.com güvenilir mi?

uamtrc.com nedir? uamtrc.com güvenli mi? uamtrc.com ne demek, kime ait? uamtrc.com dolandırıcı mı, yasal mı?

Web sitemizde uamtrc.com nedir? uamtrc.com güvenli mi? uamtrc.com ne demek, kime ait? gibi sorulara yanıt aranmaktadır.

Öncelikle https://uamtrc.com adresini incelediğimizde güvenli olan SSL politikasını uyguladığı görülmektedir.

https://uamtrc.com adresine detaylı bakıldığında herhangi bir resmi açıklama yapılmadığı görülür.

uamtrc.com’un çok düşük bir güven puanı var, bu da web sitesinin dolandırıcı olma ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor. Bu web sitesini kullanırken çok dikkatli olun!

Algoritmamız uamtrc.com’u otomatik olarak incelediğinde, sahiplik ayrıntıları, konum, popülerlik ve incelemelerle ilgili diğer faktörler, sahte ürünler, tehditler ve kimlik avı gibi birçok faktöre baktık. Toplanan tüm veriler kullanılarak bir güven puanı oluşturulur.

Web sitesi çok düşük bir puana sahip gibi görünse de, algoritmamızın mükemmel olmadığını unutmayın. Bir aldatmaca değil, yasal ve güvenli bir site olabilir. Dikkatli davranıp araştırma yapmak her zaman akıllıca olacaktır.

https://uamtrc.com adres bilgileri sorgulandığında aşağıdaki bilgiler yer alır.

Enzu bulut ve ortak yerleşim hizmetleri
Konum Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
OLARAK AS18978
AS adı Enzu A.Ş.
İP. 85.208.118.66

Enzu bulut ve ortak yerleşim hizmetleri Googleda araştırıldığında her hangi bir sonuca varılmamaktadır.

İşin özeti https://uamtrc.com adres bilgilerine girip bakıldığında, Hakkında kısmı olmayan, aydınlatma metni bulunmayan, Çerez politikası olmayan, kime, neye hizmet ettiği hakkında bilgi bulunmayan bir web sitesi ile karşılacaksınız.

Bunun dışın Unifi Protocol ile bir bağlantısı olup olmadığını göremedik. Unifi Protocol kendi isminde bir web siteye sahiptir.

Scam site nedir?

Scam, internet üzerinde yer alan hileli işleri ve kullanıcıları kandırmaya yönelik gerçekleştirilen aktiviteleri tanımlamak amacıyla kullanılan bir terimdir.

Çevrimiçi ödeme dolandırıcılıkları, genel anlamda internet üzerinden gerçekleştirilen tüm yanlış ve yasa dışı para transferlerini tanımlamak için kullanılıyor.

Çevrimiçi ortamda sahtekarlık, dolandırıcılık amaçlı yapılan girişimlere scam denir. İnternet üzerinde verilen hizmet ve ürünler çeşitlenip arttıkça scam metodları da artmaktadır.

Scam Coin, art niyetli yazılımcılar, kişi veya kişiler tarafından üretilen ve geliştirilip yönetilen, dolandırıcılık amacıyla piyasaya sürülen kripto para birimlerine verilen isimdir. Scam Coin’ler belirli kişiler tarafından, piyasa değeri göstermelik veya fiyat açısından ise şişirme olarak üretilmektedirler.

Fraud yukarıda da belirttiğimiz gibi sahte veya çalıntı kredi kartlarının kullanılarak yapıldığı alışverişlere verilen isimdir.

Scam yani dolandırıcı siteler genelde insanlara saçma ve çok kısa sürede yüksek kazanç oranları sunarlar. Bu yüzden kolay para kazanmak isterken elinizdeki paradan da olmamaya dikkat edin. Yatırım yapmadan önce site kullanıcılarına ulaşmayı ve onların fikrini almayı deneyin.

Unifi Protocol DAO (UNFI) Nedir? UNFI Token Ne İşe Yarar?

UNFI, Proof of Stake unusurlarını güçlü DAO temsili yönetişim modeline dahil eden ilk sürdürülebilir DeFi tokenidir.

UNFI Proof of Steke ekosistemi içerisinde adaylar, Unifi DAO’da değişiklik önerme veya oylama yapma yetkisine sahip Topluluk Konseyi Temsilcisi (CCR) olarak seçim yapma ve kampanya oluşturma yetkisine sahip olabilirler.

UNFI token sahipleri, UNFI tokenlerini stake ederek Staking Rewards kazanabilir ve stake edilmiş UNFI’lerini delege ettikten sonra seçmiş oldukları CR’den daha fazla ödül kazanabilirler.

Kolay ve uygun fiyatlı: Gerçek çapraz zincir takasları ile pazar içerisinde istikrar yaratacak ve geliştirmenin birkaç farklı blok zinciri üzerinden başarılı olmasına olanak sağlar.

Sınırsız çeşitlilik: Binance’in stabilcoini BUSD’yi Ethereum Harmony’ye aktarımını yapabilir ve onun Harmony blockchain ağı üzerinden uTrade’De ticaret yapabilir veya likidite katkısı verebilir ve madencilik yapabilmek için kullanabilirsiniz.