Sezin Akbaşoğulları boyu, sevgilisi, eşi? Sezin Akbaşoğulları evli mi çocuğu var mi?

28.11.2023
Sezin Akbaşoğulları boyu, sevgilisi, eşi? Sezin Akbaşoğulları evli mi çocuğu var mi?

Sezin Akbaşoğulları kimdir? Kaç yaşında? Sezin Akbaşoğulları eşi kimdir? Sezin Akbaşoğulları boyu, sevgilisi, eşi? Sezin Akbaşoğulları evli mi çocuğu var mi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Sezin Akbaşoğulları kimdir? Kaç yaşında? Sezin Akbaşoğulları eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Sezin Akbaşoğulları kimdir? Kaç yaşında? Sezin Akbaşoğulları eşi kimdir?

22 Nisan 1981 yılında İzmir’de dünyaya gelen Sezin Akbaşoğulları, İzmir Atatürk Lisesi’ni bitirdikten sonra, 2003 yılında Ankara Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Sahneye ilk kez lise döneminde oynadığı Yine Başladılar isimli oyun ile çıktı. Kamera karşısına ise ilk kez Bizim Evin Halleri ile geçti. 2005 yılında Beyaz Gelincik dizisi ile asıl çıkışını yapmıştır. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Eylül Fidan karakterine hayat veren ve 2014 yılında Ah Neriman dizisinde oynayan yetenekli oyuncu, 2015 yılında Racon: Ailem İçin ve Hatırla Gönül dizilerinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Sezin Akbaşoğulları aslen İzmirlidir. İzmir’de doğup büyüyen oyuncu yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Sezin Akbaşoğulları boyu, sevgilisi, eşi? Sezin Akbaşoğulları evli mi çocuğu var mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Sezin Akbaşoğulları boyu, sevgilisi, eşi? Sezin Akbaşoğulları evli mi çocuğu var mi?

Sezin Akbaşoğulları Boyu 164 cm, kilosu 54, burcu ise boğa’dır. Güzel oyuncu 2023 yılı itibariyle 43 yaşındadır. Oyuncu Sezin Akbaşoğulları evli değildir. Sevgilisi ile aynı karede oldukları fotoğraflar magazin basınında paylaşılmış ve sevgilisinin kendisinden yaşça küçük olduğu haberleri yer almıştı. İnternet ve dijital platform yapımları olan Fi ve 10 Bin Adım adlı yapımlarda oynayan oyuncu, Gülizar, Bir Aşk Hikayesi, O… Çocukları, Kardelen, Kavşak, Yabancı, Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku, Sevgili Komşum nevacasino giriş ve Ceviz Ağacı filmlerinde rol almıştır.

Üç Kuruş Dizisi Sezin Akbaşoğulları kimdir, boyu kaç? Üç kuruş “Azade” Sezin Akbaşoğulları Kimdir?

SHOW TV ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş bu akşam televizyon ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse ve Civan Canova gibi başarılı oyuncuların yer aldığı diziye yeni bölümde iki ünlü oyuncu daha dahil oldu. Ünlü isimlerden biri dizide Azade karakterine hayat veren Sezin Akbaşoğulları oldu. Biyografisi yukarıda.