Umut Evirgen kimdir ne iş yapar? Umut Evirgen eski sevgilileri? Umut Evirgen kimlerle evlendi, eşi kimdir?

04.12.2023
Umut Evirgen kimdir ne iş yapar? Umut Evirgen eski sevgilileri? Umut Evirgen kimlerle evlendi, eşi kimdir?

Umut Evirgen kimdir ailesi? Umut Evirgen kimdir ne iş yapar? Umut Evirgen eski sevgilileri? Umut Evirgen kimlerle evlendi, eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Umut Evirgen kimdir ailesi? Umut Evirgen kimdir ne iş yapar? Umut Evirgen eski sevgilileri? Umut Evirgen kimlerle evlendi, eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Yönetmen, senarist, yapımcı ve işletmeci Umut Evirgen, 26 Şubat 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi Evirgen Lisans eğitimini New York’da Berkeley College’de İşletme alanında tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü. Bilgi Üniversitesi’nde sinema üzerine yüksek lisansını tamamlayan Umut Evirgen’in; Ben Bir Denizim, Kimya, Annesinin Kuzusu, İyi Yemek Öldürür filmlerinde imzası bulunuyor. Magazin dünyasında adı sıklıkla duyulan Umut Evirgen nikah masasına oturdu. Yönetmen ve Emirgan Group’un sahibi Umut Evirgen, oyuncu Alina Boz ile evlendi. Alina Boz 14 Haziran 1998’de Rusya’nın başkenti Moskova yakınlarında kırsal bir kasabada doğdu. Annesi Rus, babası ise Bulgaristan göçmeni bir Türk olan Alina Boz, ilkokula başlayana kadar Rusya’da kaldı. Netflix dizisi Aşk 101’de başrol oynadı ve Eda karakterini canlandırdı. 2021 yılında Maraşlı dizisinde Mahur karakterini canlandırdı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Umut Evirgen kimdir ailesi? Umut Evirgen kimdir ne iş yapar? Umut Evirgen eski sevgilileri? Umut Evirgen kimlerle evlendi, eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.