Viola Come il Mare Dizisi 1. Bölüm İzle Full, Viola Come Il Mare Konusu

10.04.2022
Viola Come il Mare Dizisi 1. Bölüm İzle Full, Viola Come Il Mare Konusu

Viola Come il Mare Dizisi 1. Bölüm İzle Full, Viola Come Il Mare Konusu

Can Yaman’ın ünlü oyuncu Francesca Chillemi ile kamera karşısına geçtiği “Viola Come Il Mare” dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Can Yaman İtalya’daki oyunculuk kariyeri için önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Yakışıklı oyuncu Sandokan dizisinin çekimleri öncesi Canale 5’te yayınlanacak olan Viola Come Il Mare dizisi için ünlü oyuncu Francesca Chillemi ile kamera karşısına geçmişti.

Dizide Ferancesco Demir adlı polise hayat veren Yaman’ın merakla beklenen projesinin yayın tarihi de açıklandı.

Hastalığına ve yaşadığı sorunlara rağmen Viola yaşadığı şehirde meydana gelen Sicilyalı bir kız cinayeti dosyasını araştırırken kendisini bu dosyanın içinde bulur.

Bu cinayet ilk başlarda basit ve normal bir olay gibi gelişse de ileride onun için kişisel bir mesele olacaktır bu cinayet davas

Dizinin İtalya’nın en çok izlenen kanallarından Canale 5’te mart ayında seyirciyle buluşacağı duyuruldu.

Viola come il mare isimli dizi Simona Stanzini’nin Türkçe ismi Yaz’ı Biliyor musunuz? isimli romanından esinlenilmiştir.

Fragman resmi olarak yayınlandığında sitemizde yerini alacaktır.

Her zaman moda gazeteciliği alanında çalışan muhteşem ve çekici bir kadın olan Violet Vitale, hiç tanımadığı babasını aramak için yalnızca iyimserlik ve güvenle donanmış olarak Paris’ten Palermo’ya taşınır. Orada, Violet, Müfettiş Francesco Demir ile işbirliği yaparak suç olayını kapsayan çevrimiçi bir yayıncı için çalışmaya başlar. O karizmatik ve baştan çıkarıcı, üst düzey araştırma yeteneğine sahip, ancak insanlığa çok az inancı var… bunda, Violet’in tam tersi. İş konusunda son derece sezgisel olan Demir, aynı zamanda dürtüseldir ve kuralları esnetmeye hazırdır.

Çift cinayet vakalarında yan yana çalışıyor, o bir muhabir, o bir polis. Zıtların çatışması göz önüne alındığında, başlangıçta çok zor, zamanla başarılı bir şekilde işbirliği yapmayı öğreniyorlar. Kısmen Violet, özel armağanına güvenebilir: sinestezi. Sinestezi, yalnızca bir konuşma şekli değil, aynı zamanda, örneğin görme ve işitme gibi birden çok duyunun kendiliğinden ve kontrol edilemez şekilde harmanlanmasıdır. Violet’in durumunda, duyguları renklerle ilişkilendirir. Bir kişiye baktığında, onun en derin, muhtemelen gizli duygularını okumasını sağlayan bir renk görür: korku, neşe, acı – Violet, karşılaştığı insanların gerçek zihniyetlerini kavrama yeteneğini geliştirir. Ancak sinestezisinin arkasında, Palermo’ya dönmesinin gerçek nedeni ile ilgili daha büyük bir sırrı saklıyor.