Waldrop ailesi kimdir? Waldrop ailesi son hali, Waldrop ailesi kaç çocuğu var? instagram ekşi!

30.12.2022
Waldrop ailesi kimdir? Waldrop ailesi son hali, Waldrop ailesi kaç çocuğu var? instagram ekşi!

Waldrop ailesi kimdir? Waldrop ailesi son hali, Waldrop ailesi kaç çocuğu var? Waldrop ailesi kimdir? Waldrop ailesi son hali, Waldrop ailesi kaç çocuğu var? instagram ekşi!

Üç çocuklu Waldrop ailesinin hayatı tamamen değişmek üzere, çünkü çok yakında tam 9 kişilik bir aile olacaklar! Waldrop Ailesi lise yıllarından beri birbirlerine aşık olan Courtney ve Eric Waldrop’un, altızları olacağını öğrenmeleriyle başlayan inişli çıkışlı maceralarını ekrana getiriyor.

2017 yılı haberlerinde şu şekilde yer aldı konu: ABD’nin Alabama eyaletinde dünyaya gelen altız bebekler hem doktorların hem de medyanın ilgi odağı oldu.

Üç erkek çocuk sahibi Waldrop çifti dördüncü çocuklarını kucaklarına almak için bir süredir tedavi görüyordu.

35 yaşındaki anne Courtney Waldrop, gittiği doktor kontrolünde altız bebeklere hamile olduğunu öğrendi. Doktorunun diğer bebeklerin sağlıklı büyümesi ve doğumun kolaylaşması adına birkaç fetüsün gelişmesini durdurmak istemesine kulak asmayan anne, üçü kız üçü erkek altı bebeğini kucağına aldı. Süreci ‘stresli ama bir o kadar da mucizevi’ olarak niteleyen çift, 6 haftalık prematüre bakım sürecinin ardından 9 çocuklu bir aile olarak eve dönmeyi bekliyor.

Sweet Home Sextuplets , 2011’den beri Alabama eyaletinde doğan ilk sextuplet grubunu eve getirdiklerinde, Waldrop ailesinin ardından, açılış sezonunda beş bölüm oldu.

Yani, hayranları merak ediyor olabilir: Eric Waldrop kaç yaşında? FamousBirthdays.com’a göre en yeni TLC patriği sadece 36, ancak dokuz çocuğu var. Seks öğretmenlerine ek olarak – üç erkek Layke Bryars, Blu Wellington ve Tag Bricker, ve Rivers McCall, Rayne McCoy ve Rawlings McClaine adlı üç kız çocuğu – Waldropların üç büyük oğlu da var. Saylor dokuz yaşında ve ikiz erkekler Galler ve Köprü altı yaşında. Fakat olayların görünümünden bakıldığında, ailenin yavrularını yetiştirme mücadelesinde bolca yardım var.

Gerçekte TV yıldızı olma zevkinin yanı sıra, Eric, Albertville’deki Robinson & Waldrop Landscape Group adlı bir peyzaj işine de sahip. O ve eş-sahibi Jeremy Robinson, peyzaj bahçeciliği dereceleriyle mezun olmadan ve 2005’te işletmeyi kurmadan önce liseye, topluluk kolejine ve Auburn Üniversitesine birlikte gitti. yaşındaki ikizlerin beyzbol takımı, izleyiciler son bir bölümde görmüş gibi. Maalesef karısı Courtney, bebekleri pasif tutmakta zorlanırken, aynı zamanda oyun gününde ikizlere de tam dikkatini verdi. YouTube’da TLC

Bebekler hala NICU’dayken, Eric, “ Bugün büyüyünce onları beslemekten, değiştirmekten ve diğer üçümüzle ilgilenmeye devam etmekten ve çalışmaya devam etmekten sorumluyuz” dedi. ve onları büyütmek için para kazan, o zaman gerçek olacak. ” Ve gerçek oldu.

Çifte, 24 saat seks tüccülerine bakmalarına yardımcı olmak için vardiyalara katılan 24 saat boyunca gönüllü bir ekip tarafından destekleniyor, ancak bu hala büyük bir zorluk. Aile üzerindeki çocuk bakımı yükü şu anda çok açık bir şekilde ortaya çıkıyor ve Courtney ve Eric, güçlü bir bağ kurulmasına rağmen, iş yükünü toplulukları olmadan asla başaramayacaklarını özgürce kabul ediyorlar.

Onların kilisesi de aile için bağış toplamaya ve maliyetlerini dengelemeye yardım etti. Altı bebek için bebek malzemeleri ile yüksek riskli bir hamilelik için tıbbi faturalar arasında Waldroplar büyük bir finansal engel arıyorlardı. Courtney, bu kadar büyük bir katlar kümesi için oldukça standart olan 30 haftada teslimat yaptı, ancak Bebekler, İnsanlara göre hala her biri üç pound’un altında tartıştı. YouTube’da TLC

Bebekler birkaç defada eve geldi, ama sonunda, 72 gün sonra, altı hasta da hastaneden serbest bırakıldı. Bazıları evde oksijen almaya devam etti, ancak ilk doğum günlerinde kapanırken, Waldrop seks yavruları sağlıklıydı. (Eğlenceli gerçek: doğum günleri, 11 Aralık, babanın doğumundan sadece dokuz gün önce!) Tabii ki, yolculukları daha yeni başlıyor, ancak Sweet Home Sextuplets’in Salı geceleri TLC’de yayınlanmasına devam edebilirsiniz.

Waldrop ailesi kimdir? Waldrop ailesi son hali, Waldrop ailesi kaç çocuğu var? instagram ekşi!

You cannot copy content of this page