Xoşnav Kimdir, Rassan Khoshnaw kimdir? Rassan Khoshnaw ne iş yapıyor?

17.11.2023
Xoşnav Kimdir, Rassan Khoshnaw kimdir? Rassan Khoshnaw ne iş yapıyor?

Xoşnav Kimdir, Rassan Khoshnaw kimdir? Rassan Khoshnaw ne iş yapıyor? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Xoşnav Kimdir, Rassan Khoshnaw kimdir? Rassan Khoshnaw ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Rassan Khoshnaw’ın Iraklı ve 28 yaşında bir iş adamı olduğu biliniyor. Rassan Khoshnaw aynı zamanda Türk magazin dünyasına çok uzak olan bir isim değil. Zira genç iş adamının Bahar Candan ve Selin Ciğerci ile kısa süreliğine beraber olduğu da ileri sürülmüştü.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Xoşnav Kimdir, Rassan Khoshnaw kimdir? Rassan Khoshnaw ne iş yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Türkiye’nin ünlü şarkıcıcı Ebru Gündeş’in Erbilli iş insanı Resen Xoşnav ile Dubai’de gözlerden uzak evlendiği iddia edildi. Erbilli iş insanı Resen Xoşnaw (Rassan Khoshnaw) ile evlendiği iddia edilen Ebru Gündeş ile ilgili bir çok konu merak konusu oldu. 28 yaşındaki Khoshnaw’ın, 48 yaşındaki Ebru Gündeş’in tüm konserlerine katıldığına ve ön sıradan izlediğini sürekli gündemine taşımıştı. Gündeş’in Khoshnaw ile sevgili olduklarının ilk karesi sosyal medyada yayınlanmıştı. Rassan Khoshnaw’ın inşaat, pazarlama, distribütörlük gibi sekörlerde faaliyet gösterdiği belirtilmektedir. Ebru Gündeş’in yeni eşi, 28 yaşındaki Erbilli Kürt iş insanının şimdilerde dijital sosyal medya yatırımlarına yöneldiği öğrenildi.