Yalı Çapkını Esme Sezin Bozacı Kimdir? Sezin Bozacı evlimi çocuğu varmı? Sezin Bozacı eşi ve çocuğu?

06.11.2023
Yalı Çapkını Esme Sezin Bozacı Kimdir? Sezin Bozacı evlimi çocuğu varmı? Sezin Bozacı eşi ve çocuğu?

Yalı Çapkını Esme kimdir? Sezin Bozacı diziden ayrıldı mı? Sezin Bozacı kaç yaşında? Sezin Bozacı hangi dizilerde oynadı? Sezin Bozacı Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Sezin Bozacı eşi kimdir?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Yalı Çapkını Esme Sezin Bozacı Kimdir? Sezin Bozacı evlimi çocuğu varmı? Sezin Bozacı eşi ve çocuğu? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Yalı Çapkını dizisinde Esme’ye Sezin Bozacı hayat veriyor. Sezin Bozacı katıldığı programlar ve yer aldığı dizilerle dikkat çekti.

Show TV ekranlarında yayınlanan Aşk Ağlatır adlı dizide görev yapan Sezin Bozacı, ardından da Şeref Meselesi adlı dizide görev yapmıştır. Sezin Bozacı, ”Bartu Ben” adlı sinema filminde rol almış yine aynı şekilde ”Babam ve Ailesi” filminde görev yapmıştır. Sezin Bozacı, son olarak TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda adlı dizide Aynur karakterini oynamıştır. Şimdilerde yalı çapkını Esme rolimdedir. Sezin Bozacı 5 Aralık 1977 tarihinde dünyaya gelmiştir. Günümüzde 45 yaşındadır ve yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Eğitimine İTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünde başlayan ünlü oyuncu bu bölümü tamamladıktan sonra Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

1.62 cm boyundaki oyuncu 50 kg ağırlığındadır. Kariyerine Ali Sabuncugil menajerliğinde devam etmektedir. Semaver Kumpanya’da 9 yıldır görev yapmaktadır.

Instagram’da sezinbozaci ismiyle paylaşımlarına devam eden Sezin Bozacı’nın bu mecrada 6996 takipçisi bulunmaktadır.

Daha önce Babam ve Ailesi, Bartu Ben, Aşk Ağlatır, Kırmızı Oda, Leyla ile Mecnun gibi yapımlarda rol almıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Yalı Çapkını Esme Sezin Bozacı Kimdir? Sezin Bozacı evlimi çocuğu varmı? Sezin Bozacı eşi ve çocuğu? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.