Yaprak dökümü Cem kim? Yaprak dökümü Cem kiminle evli? Yaprak dökümü Cem’in kardeşi kimdir?

13.07.2022
Yaprak dökümü Cem kim? Yaprak dökümü Cem kiminle evli? Yaprak dökümü Cem’in kardeşi kimdir?

Kıvanç Kasabalı, 24 Şubat 1975 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bursa, Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur.

Yaprak dökümü Cem kim? Yaprak dökümü Cem kiminle evli? Yaprak dökümü Cemm’in kardeşi kimdir? Yaprak Dökümü Cem kim? Kıvanç Kasabalı kimdir, kaç yaşında?

Sedef Avcı, en zor rolünü “Yaprak Dökümü”nde oynadı. Eşi Kıvanç Kasabalı’nın canlandırdığı Cem öldü, Avcı’da Cem’in kız kardeşi rolünde cenazeye katılıp gözyaşı döktü.

Kıvanç Kasabalı, 24 Şubat 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Bursa, Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu.

Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı romanından 2006 yılında uyarlanan “Yaprak Dökümü” adlı dizide (Cem) karakterini canlandırırken, Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Tolga Karel, Caner Kurtaran, Bedia Ener, Deniz Çakır, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen, Ege Aydan ile beraber oynamıştır.

2013 yılında Hande Altaylı’nın romanından senarist Mahinur Ergun tarafından uyarlanan başrollerinde Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Burçin Terzioğlu, Mustafa Üstündağ,Yasemin Allen’in oynadığı “Merhamet” adlı dizide Sinan karakterini canlandırdı.

2014 yılında “Ağlatan Dans” adlı dizide Öykü Çelik, Arsen Gürzap ile birlikte oynadı.

Kıvanç Kasabalı, ile 2005 Temmuz ayında oyuncu ve model olan Sedef Avcı ile evlendi. Can (d.2013) adında bir oğlu vardır. Oscar adında bir de köpekleri vardır.

Rol Aldığı Filmler ve Diziler

2014 – Ağlatan Dans (Mert Zoloy) (TV Dizisi)
2013 – Merhamet (Sinan) (TV Dizisi)
2010 – Samanyolu (Ali) (TV Dizisi)
2010 – Küçük Kadınlar 3. Sezon (Ozan) (TV Dizisi)
2006 – 2010 – Yaprak Dökümü (Cem) (TV Dizisi)
2005 – Kanlı Düğün (Cemal) (TV Dizisi)
1999 – Ayrılsak da Beraberiz 1. Sezon (İtalyan Adam) (TV Dizisi)