Yasemin Szawlowski Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Yasemin Szawlowski sevgilisi 2023

28.11.2023
Yasemin Szawlowski Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Yasemin Szawlowski sevgilisi 2023

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Yasemin Szawlowski Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Yasemin Szawlowski Kimdir? Yasemin Szawlowski Kaç Yaşında? Yasemin Szawlowski Boyu? Yasemin Szawlowski Dizileri? Yasemin Szawlowski Boran Kuzum? Yasemin Szawlowski Boran Kuzum ayrıldı mi? Yasemin Szawlowski sevgilisi?

Yasemin Szawlowski 1.67 m boyundadır ve 55 kilodur. 1992 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da dünyaya gelen Yasemin Szawlowski, sonrasında İstanbul’a yerleşmiştir. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nde tamamlayan Yasemin Szawlowski, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almış; Pera Palas’ta Gece Yarısı adlı dizide oynamıştır. 30 yaşındaki oyuncu Boran Kuzum, gönlünü meslektaşı Yasemin Szawlowski’ye kaptırdı. Çift ilişkilerini sosyal medya aracılığıyla duyurdu.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Yasemin Szawlowski Kimdir? Yasemin Szawlowski Kaç Yaşında? Yasemin Szawlowski Boyu? Yasemin Szawlowski Dizileri? Yasemin Szawlowski Boran Kuzum? Yasemin Szawlowski Boran Kuzum ayrıldı mi? Yasemin Szawlowski sevgilisi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.