Yasemin Yılmaz kimdir? Yasemin Yılmaz kaç yaşında, nereli? Instagram hesabı

12.01.2023
Yasemin Yılmaz kimdir? Yasemin Yılmaz kaç yaşında, nereli? Instagram hesabı

Yasemin Yılmaz kimdir? Yasemin Yılmaz kaç yaşında, nereli? Instagram hesabı? Doya Doya Moda jüri üyesi Yasemin Yılmaz kimdir?

Başvuruların yapıldığı eğlence ve moda programı Doya Doya Moda, TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Ancak programın yayın tarihi henüz net değil.

DOYA DOYA MODA JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?

Programın jürisinde Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez, Serdar Uzuntaş ve Yasemin Yılmaz’ın yer alması bekleniyor.

Önümüzdeki aydan itibaren TV8 ekranlarında yayınlanması beklenen Doya Doya Moda’nın yeni jüri üyesi olduğu açıklanan Yasemin Yılmaz 27 yaşında. Hem Türkiye hem de dünyada birçok defileye katıldı ve önemli isimlerle çalıştı. Tasarımlarıyla da adından söz ettirmeyi başardı. 2020 yılında yılın en iyi çıkış yapan moda tasarımcısı ödülünü aldı. Fashion Weeks’te koleksiyonları çok konuşuldu. İlk defilesiyle Oligark’ı salladı.

Çekimlerine başlanan Doya Doya Moda’nın yeni sezondaki jüri üyelerinden biri olarak izleyicilerin karşısına çıkacak Yasemin Yılmaz’ın kendisine ait bir Instagram hesabı var ve 40 bine yakın takipçisi bulunuyor. Genç olmasından dolayı programı seyredenler tarafından bu sayının katlanması muhtemel. Kendisini @babgal adresinden takip edebilirsiniz.

Deren Talu kendisi hakkında; “Yasemin’in her tasarımı, sanki beni düşünerek yapılmış gibi hissediyorum. Hazırladığı her parçaya bayılıyorum. Zevkle giyiyorum ve kendime çok yakıştırıyorum. Yılbaşı gecesi için nokta atışı tasarımları muhteşem” yorumunda bulundu.

Son olarak FashionTV’nin 25. yıl kutlamalarında görücüye çıkan kıyafetleriyle göz kamaştırdı.

Güzel jüri üyesinin Bybabgal adında bir markası bulunuyor.