Yasin Pişkin Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında? Yasin Pişgin kimdir nerelidir?

03.04.2022
Yasin Pişkin Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında? Yasin Pişgin kimdir nerelidir?

Yasin Pişkin Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında? Yasin Pişkin biyografi? Yasin Pişkin Vikipedi? Yasin Pişgin esi kimdir? Yasin Pişgin çocuğu var mı? Yasin Pişgin hangi cemaatten? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Yasin Pişkin Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında? Yasin Pişgin kimdir nerelidir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

1976 Hatay doğumlu olan Yasin Pişkin 46 yaşındadır.

İskenderun Atatürk Ortaokul, İskenderun Cumhuriyet Lisesi Mezunudur. Yasin bey Aslen Hataylıdır.

Doç. Dr. Yasin Pişgin evlidir. Yasin Pişkin Arap Dili ve Belagati, Tefsir, İlahiyat Temel Alanı üzerine araştırmalar yapmıştır.

Yasin Pişkin, Ankara üniversitesi ilahiyat fakültesi mezunudur. Yasin Pişkin yüksek lisans eğitiminidie Ankara Üniversitesinde tamamlamıştır. Yasin Pişkin Antalya üniversitesi ilahiyat fakültesinde yrd. doç. dr. olarak görev yapmıştır.

Yaşantısını Antalya’da sürdüren Doç. Dr. Yasin Pişgin’in Kalbe Karışık isimli bir kitabı vardır.

Yasin Pişkin Çok iyi derecede Arapça bilmektedir. Yasin Pişkin İhtisas Kursu, ve Diyanet İşleri Başkanlığı Konya Selçuk Eğitim Merkezi bünyesinde çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Yasin Pişgin kimdir nerelidir?

1976 Hatay doğumlu, Ankara üniversitesi ilahiyat fakültesi mezunu ve yüksek lisansını da yine aynı üniversitede tamamlayan ilim adamı.

Yasin Pişgin kimdir nerelidir, Yaşantısını Antalya’da sürdüren Doç. Dr. Yasin Pişgin’in Kalbe Karışık isimli bir kitabı vardır. Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Yasin Pişkin Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında? Yasin Pişgin kimdir nerelidir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Yasin Pişkin Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında? Yasin Pişgin kimdir nerelidir?