Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir? Yıldız Çağrı Atiksoy Kaç yaşında?

08.01.2023
Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir? Yıldız Çağrı Atiksoy Kaç yaşında?

Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir? Kaç yaşında? Yildiz Çağrı atiksoy Instagram adresi, Yıldız Çağrı Atiksoy evli mi? Yıldız Çağrı Atiksoy boşandı mı? Yıldız Çağrı Atiksoy sevgilisi kim? Yıldız Çağrı Atiksoy eşi kim?

İzmir Karşıyaka doğumlu başarılı oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy 1 Nisan 1986 yılında dünyaya geldi. Lise eğitiminin ardından İzmir Ege Sanat Merkezi’nde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Atiksoy, ilk oyunculuk deneyimini 2004 yılında ekrana gelen Büyük Buluşma adlı dizi ile yaşadı.

Yıldız Çağrı Atiksoy, 1 Nisan 1986 tarihinde Karşıyaka İzmir’de dünyaya gelmiştir. Liseyi bitirdikten sonra İzmir Ege Sanat Merkezi’nde ve daha sonra da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Yıldız Çağrı Atiksoy, 2004 yılında Büyük Buluşma dizisi ile ilk ekran deneyimi yaşamıştır.

Aşk Oyunu, Yağmurdan Sonra, Ah İstanbul, Yersiz Yurtsuz, Gazi, Kayıp Prenses, Bahar Dalları, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Görüş Günü Kadınları, Yedi Güzel Adam ve Evli ve Öfkeli gibi yapımlarda rol alan Yıldız Çağrı Atiksoy, şimdilerde, TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Şampiyon dizisinde Suna karakterine hayat vermektedir. Yıldız Çağrı Atiksoy, 1.76 metre boyunda, 58 kilo ve Koç burcudur.