Yılmaz Güney oğlu kimdir, kaç yaşında, evlendi mi? Eşi Fatoş kimdir, kaç yaşında ?

29.10.2023
Yılmaz Güney oğlu kimdir, kaç yaşında, evlendi mi? Eşi Fatoş kimdir, kaç yaşında ?

Yılmaz Güney oglu Yılmaz Güney kimdir, kaç yaşında, evlendi mi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Yılmaz Güney oğlu kimdir, kaç yaşında, evlendi mi? Eşi Fatoş kimdir, kaç yaşında ? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Fatoş Güney, İstanbul’da doğdu ve Yılmaz Güney ile İtalyan lisesinde okurken tanıştı. 17 yaşındayken Yılmaz Güney ile evlendi. Yılmaz Güney ve ailesiyle birlikte gitti. Şu anda Fransa’da yaşıyor. Fatoş Güney ile genç yaşta evlenen Yılmaz Güney’in 3 Eylül 1971’de Yılmaz adında bir oğlu oldu. Elif Güney Pütün adında bir de kızı vardır. 2002 yılında Türk sinemasının unutulmaz ismi Yılmaz Güney’in kendi adını taşıyan oğlu Moda Deniz Kulübü’nde düzenlenen törenle Raçe Kart ile dünyaevine girdi. Cumhuriyet Gazetesi’nde çalışan Yılmaz Güney, altı yıldır Doktor Raçe Kart’la birlikteydi. Güney’in nikah şahitliğini François Pinson, gelinin şahitliğini Filiz Kart yaptı. Yılmaz’dan olma, Fatoş’tan doğma, 3 Eylül 1971 doğumlu Yılmaz Pütün, yani Yılmaz Güney. Tarabya sırtlarındaki bir sitenin dubleks dairesinde oturuyor oğul Yılmaz Güney.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Yılmaz Güney oğlu kimdir, kaç yaşında, evlendi mi? Eşi Fatoş kimdir, kaç yaşında ? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.