Mehmet Yüce Katırcıoğlu Kimdir, Nerelidir? Mehmet Yüce Katırcıoğlu Kaç Yaşında? Yüce Katırcıoğlu Hayatı ve Biyografisi

30.12.2022
Mehmet Yüce Katırcıoğlu Kimdir, Nerelidir?  Mehmet Yüce Katırcıoğlu Kaç Yaşında? Yüce Katırcıoğlu Hayatı ve Biyografisi

Mehmet Yüce Katırcıoğlu Kimdir, Nerelidir? Mehmet Yüce Katırcıoğlu Kaç Yaşında? Yüce Katırcıoğlu Hayatı ve Biyografisi

İlk olarak TRT ekranlarından tanıdığımız Mehmet Yüce Katırcıoğlu, Masonlar ile ilgili yaptığı açıklamalar sonrasında sık sık gündeme gelen isimlerden olmuştur. Özellikle de son olarak TVNET kanalında katıldığı bir programda yaptığı açıklamalar sonrasında araştırılmaya başlandı.

Ankara Bilgi Locası eski Genel Sekreteri iken ayrılıp mason yapılanmasıyla ilgili önemli iddialarda bulunan yüksek fizik mühendisi ve eski TRT spikeri Mehmet Yüce Katırcıoğlu, masonluk ve masonlarla ilgili bilinmeyenleri katıldığı programda anlattı. ayrıca hayatından da kesitlere de yer veren Katırcıoğlu söylemleri…

(Yüce Katırcıoğlu neden önemli?) Benim yaptığım işlerin önemli olmasından dolayı, TRT’de 14 buçuk sene fiilen çalıştım. Prodüktörlük de yaptım spikerliğe devam ederken. 15 Temmuz 1968’de ilk kez TRT TV ekranlarına çıktım, 1973 ekim ayında da masonluğa girdim.

Ben spiker olarak önemli kişilerle röportaj yapıyordum. Türk Standartları Enstitüsünde başkan ile röportaj yapmaya gitmiştim, orada genel sekreter Velit İsfendiyar ile tanıştım. Benim birkaç kez görüştükten sonra mason olmayı teklif etti. O zaman 30’lu yaşların başında herhangi bir bilgim yok, gençlik heyecanı ile kabul ettim.

Yüce Katırcıoğlu kimdir? kaç yaşında, nereli?

Emekli yüksek fizik mühendisi ve eski gazetecidir Yüce Katırcıoğlu.

Mehmet Yüce Katırcıoğlu Kimdir?

İlk olarak TRT ekranlarından tanıdığımız Mehmet Yüce Katırcıoğlu, Masonlar ile ilgili yaptığı açıklamalar sonrasında sık sık gündeme gelen isimlerden olmuştur.

Özellikle de son olarak TVNET kanalında katıldığı bir programda yaptığı açıklamalar sonrasında araştırılmaya başlandı.

Ankara Bilgi Locası eski Genel Sekreteri iken ayrılıp mason yapılanmasıyla ilgili önemli iddialarda bulunan yüksek fizik mühendisi ve eski TRT spikeri Mehmet Yüce Katırcıoğlu, masonluk ve masonlarla ilgili anlattıkları ile gündeme gelmektedir zaman zaman.