Yücel Karauz kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Yücel Karauz özgeçmiş?

05.03.2022
Yücel Karauz kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Yücel Karauz özgeçmiş?

Tuğgeneral Yücel Karauz kimdir? Yücel Karauz nerelidir? Emekli Tuğgeneral Yücel Karauz kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Yücel Karauz özgeçmiş? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Yücel Karauz kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Yücel Karauz özgeçmiş? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Türkiye’nin eski Bakü Askeri Ataşesi, Em. Tuğgeneral Yücel Karauz.

Bir yerdeki açıklamada kendisini şöyle tanımlıyor.

E.Tuğgeneral Yücel Karauz

Sevgili büyüklerim dost/arkadaş ve kardeşlerimBildiğiniz üzere mevcut koşullar çerçevesinde 2014 yılında istifa ederek TSK’lerinden ayrıldım.

15 Temmuz darbe girişimi sonrası yaşanan olaylar çerçevesinde belirli bir süredir MSB’lığında ASKERİ konularla ilgili olarak Bakan danışmanı olarak görev yapıyorum.

Bu görev; şahsım tarafından değerlerim, almış olduğum devlet ve aile terbiyesinin bir sonucu olarak bir borç olarak addedilmiştir.

Askeri konular ve diğer genel konular ile ilgili görüş, değerlendirme ve önerilerinizi aşağıdaki irtibat adresime yazarsanız değerlendirme ve karar aşamalarında göz önünde bulundurulmasına katkı sağlamış olursunuz.

2009 yılında Tank Kurmay Albay Yücel Karauz olarak atanmıştı.

Şimdilerde Yücel Karauz ekranlarda savaşlarla ilgili yorumlar analizler yapmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, net bilge olarak Yücel Karauz kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Yücel Karauz özgeçmiş? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.