Yumatu Kimin, Sahibi kimdir? Yumatu sahibi Tuncay Çapraz kimdir, nerelidir?

19.10.2023
Yumatu Kimin, Sahibi kimdir? Yumatu sahibi Tuncay Çapraz kimdir, nerelidir?

Yumatu Kimin, Sahibi kimdir? Yumatu sahibi Tuncay Çapraz kimdir, nerelidir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Yumatu Kimin, Sahibi kimdir? Yumatu sahibi Tuncay Çapraz kimdir, nerelidir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Türkiye’nin en büyük elektronik şirketlerinden biri olan YU-MA-TU’nun sahipleri arasında yer alan Tuncay Çapraz kimdir sorusuyla araştırılmaya başladı. Uzun yıllardır televizyon ve televizyon ürünleri alanında üretim sağlayan Yumatu, hem ülkemizde hem de yurt dışında önemli bir satış sağlıyor. 

YU-MA-TU açılımı, Yumatu Elektronik Şirketi ortaklarının adlarının baş harflerinden oluşuyor. Yumatu İstanbul Güneşli’de 20 bin metrekare kapalı alan, 6 bin metrekare açık alan olmak üzere toplam 26 bin metrekarelik bir alana kurulu dev tesislerde faaliyet gösteren Türk firmasıdır. YU-MA-TU’nun sahipleri arasında yer alan Tuncay Çapraz hakkında detaylı bir bilgi bulunmuyor. YU-MA-TU bu tesislerde Avrupa standartlarında çevre dostu kurşunsuz (RoHS) üretim yapmaktadır. Uydu cihazları ve dahili uydu cihazı olan televizyonlar üretmektedir. YU-MA-TU’nun Türkiye’de yaşanan çok büyük krizlerde bile ayakta kalmasının nedeni tamamen kendi öz kaynaklarıyla alışmasıdır. Yumatu ürünleri Türkiye başta olmak üzere Avrupa ülkeleri, Balkanlar ve Afrika ülkelerine ihraç etmektedir.

Sizler için bizlerde Yumatu Kimin, Sahibi kimdir? Yumatu sahibi Tuncay Çapraz kimdir, nerelidir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!