Zara evli mi, eşi kimdir? Akif Beki kimdir, ne iş yapar? Kaç yaşında?

26.11.2023
Zara evli mi, eşi kimdir? Akif Beki kimdir, ne iş yapar? Kaç yaşında?

Zara evli mi, eşi kimdir? Akif Beki kimdir, ne iş yapar? Kaç yaşında? Zara, 15 Ocak 1976’da Üsküdar, İstanbul’da doğdu. Asıl adı Neşe Yılmaz’dır Aslen Adıyamanlı olan şarkıcı sahne adıyla çocukluk yıllarında “Neşecik” adı ile sekiz albüm çıkardı. Zara evli mi, eşi kimdir? Akif Beki kimdir, ne iş yapar? Kaç yaşında?

Akif Beki gazetecidir. Akif Beki, 2 Temmuz 1971 yılında Bingöl’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Doğu Dilleri ve Edebiyatı Bölümü, Arap Dili ve Edebiyatı Ana Bilim Dalı bölümü mezunu.

Zara ve Akif Beki boşanma haberlerini iletişim ajansı aracılığıyla duyurdu. Çift bugün Çağlayan Adliyesi’ne gelerek tek celsede boşandı. Tarafların birbirlerinden maddi-manevi hiçbir talebi olmadı. Anlaşmalı olarak boşanan çift hakkında yapılan açıklamada; “Mahkemede, birbirlerinden hiçbir talebi olmayan tarafların 3,5 yaşındaki kızları Dila’nın velayetinin annesi Zara’da kalmasına karar verildi.” ifadelerine yer verildi. Türk Halk Müziği sanatçısı Zara 2012 yılında evlendiği gazeteci Akif Beki ile tek celsede boşandı. Çiftin 4 yıllık evliliğinden 3,5 yaşında Dila adında bir kızları var.