Zeki Uzundurukan kimdir? Vikipedi, Nereli, Kaç yaşında? Evli Mi? Eşi Kimdir? Kızı kimdir?

29.12.2022
Zeki Uzundurukan kimdir? Vikipedi, Nereli, Kaç yaşında? Evli Mi? Eşi Kimdir? Kızı kimdir?

Zeki Uzundurukan’in Boyu, Kilosu Kaç? İşte Detaylı Biyografisi Ve Kısaca Hakkında Bilgiler. Zeki Uzundurukan kimdir? Vikipedi, Nereli, Kaç yaşında? Evli Mi? Eşi Kimdir? Kızı kimdir?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Zeki Uzundurukan kimdir? Vikipedi, Nereli, Kaç yaşında? Evli Mi? Eşi Kimdir? Kızı kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Zeki Uzundurukan katılmış olduğu televizyon programlarında futbol ve transferler ile alakalı yapmış olduğu açıklamalar ile sık sık gündeme gelmektedir.

Hakkında ise aslen nereli? Kaç yaşında? Kimdir? Gibi pek çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Resmi twitter hesabında doğum tarihi ile alakalı bilgiyi 25 Mayıs olarak aktarmış ancak doğum yılı ve kaç yaşında olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Burcu ise ikizler’dir. Bir dönem Sabah gazetesi bünyesinde Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapan Uzundurukan çağımızda ise Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni olarak gazetecilik hayatını devam ettirmektedir.

Ayrıca A Spor ekranlarında ise spor yorumcusu olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Transfer Raporu isimli programda ise Emre Bol ve Serdar Sarıdağ ile beraber yorumlarıyla dikkat çekmektedir.Günümüzde yaşantısını İstanbul’da devam ettirmekte, baba tarafından aslen Trabzon Beşikdüzü nüfusuna kayıtlıdır.

Zeki Uzundurukan hangi takımlı?

Özellikle futbol severler tarafından hakkında en fazla merak edilen soruların başında hangi takımı tuttuğu yönündedir. Takımlar hakkında yapmış olduğu pek çok açıklama neticesinde ekran severlerin bir bölümü tarafından Galatasaray’ı tuttuğu yönünde bilgiler aktarılmaktadır.

Ancak memleketi olması nedeni ile de pek çok futbol severin Trabzonspor’u tuttuğu belirtilmektedir. Ancak kendi dilinden bu konu ile alakalı net bir açıklama gelmemiştir.

Resmi sosyal ağ hesaplarını aktif bir biçimde kullanan başarılı gazeteci yazar Uzundurukan’ın twitter hesabında ki takipçi sayısı 128,4 B. Bu sayı fotoğrafı instagram hesabında ise 28bin civarındadır. Evli mi? Medeni durumu nedir? Eğitimi vb. Gibi diğer bilgileri de araştırılmaktadır.

Çağla Nur Uzundurukan kimdir? Çağla Nur Uzundurukan kaç yaşında? Çağla Nur Uzundurukan babası kimdir? Zeki Uzundurukan doğum tarihi? Çağla Nur Uzundurukan kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Şuanda 20 yaşında olan Çağla Nur Uzundurukan Türkiye’de dünyaya gelmiştir. Uzunhan halen İzmit Belediyespor’da oynamaktadır.

İzmit Belediyespor’un Macaristan temsilcisi DVTK Miskolc’u 85-68 yenerek Euroleague Women’da gruplara kaldığı maçta takımının formasını terleten Çağla Nur Uzundurukan, Avrupa kupalarında oynayan ilk işitme engelli sporcu olarak dünya tarihine geçti.

Daha önce İzmit Belediyespor ile Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde parkeye çıkarak lig tarihinde bir ilke imza atan Uzundurukan aynı başarıyı Avrupa kupalarında da gösterdi.

Çağla Nur Uzundurukan, İzmit Belediyespor’un Euroleague Women gruplarında oynayacağı maçlarda forma giymesi halinde, Euroleague’de oynayan ilk işitme engelli sporcu olarak bir başka ilke daha imza atacak.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Zeki Uzundurukan kimdir? Vikipedi, Nereli, Kaç yaşında? Evli Mi? Eşi Kimdir? Kızı kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.