Zeynep Kızıltan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

26.10.2023
Zeynep Kızıltan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Zeynep Kızıltan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Soruları Arama motorlarında ve netbilge.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge) sizin için Zeynep Kızıltan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun net bilgiler sizlerle.

Zeynep Kızıltan instagramda @zeynepkiziltann kullanıcı adı ile bulunur.

Zeynep Kızıltan 38 yaşındadır.

Başarılı oyuncu Zeynep Kızıltan 172 cm boyundadır ve kendisi 55 kilodur. Instagram hesabı olan @zeynepkiziltann da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zeynep Kızıltan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

1985 tarihinde dünyaya gelen Zeynep Kızıltan, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar filmde ve dizide de rol almıştır.

Sizler için bizlerde Zeynep Kızıltan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi yani netbilgeyi takip etmeye devam ediniz.

Zeynep Kızıltan filmleri ve tv dizileri

Azize (Gül Alpan, Kanal D, Süreç Film, 2019), Cesur ve Güzel (Hülya, Kanal D, Ay Yapım, 2016), Diriliş Ertuğrul (2015), Beş Kardeş (2015), Yalancı Bahar (2011), Türkan (2010), Parmaklıklar Ardında (2007), Her Sevda Bir Veda