Zeynep Nihan Yavuz kimdir? Kaç yaşında? Zeynep Nihan Yavuz biyografi

TV8,5 kanalındaki izleyiciler, Popüler Takvim sunucusunun kim olduğunu merak ediyor. Yeni başlayan program, kendisi kadar dikkat çekici bir sunucuya sahip, geçmişten günümüze önemli olayları özgün bir üslupla ekrana taşıyor.

17.12.2022
Zeynep Nihan Yavuz kimdir? Kaç yaşında? Zeynep Nihan Yavuz biyografi

Zeynep Nihan Yavuz, tahmini olarak 30 yaşında ve 2013 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. Genç yaşına rağmen, hem sunumu hem de güzelliği ile dikkat çekiyor. İlk iş deneyimini Filmekibi’nde yönetmen asistanı olarak elde etti ve ardından bir süre serbest çalışarak rejisörlük yaptı. UçanKuş’ta web sitesi editörlüğü, program editörlüğü, seslendirme ve program sunuculuğu gibi çeşitli görevlerde bulunduktan sonra, 2018’de Habertürk’e sosyal medya uzmanı olarak geçiş yaptı.

Zeynep Nihan Yavuz kimdir? Zeynep Nihan Yavuz kaç yaşında? Zeynep Nihan Yavuz biyografi

İletişim fakültesi sinema ve televizyon mezunu olan sunucu Zeynep Nihan Yavuz merak edilen bir isimdir. 30 yaşında olduğu tahmin edilen Zeynep Hanım’ın doğum tarihi bilinmemektedir. Kendisi @zynpnhnakgn kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

1993 doğumlu olduğu olduğu tahmin edilen Zeynep Nihan Yavuz, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin iletişim fakültesi sinema ve televizyon bölümünden 2013 yılında mezun oldu.

Zeynep Nihan Yavuz, sunumu ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Mezun olduktan sonra ilk olarak iş hayatına Filmekibi’nde yönetmen asistanı olarak başladı. Bir süre sonra bir süre serbest çalışarak rejisörlük yaptı.

Zeynep Nihan Yavuz UçanKuş’ta web sitesi editörlüğü, program editörlüğü, seslendirme ve program sunuculuğu yaptıktan sonra 2018 yılında Habertürk’e sosyal medya uzmanı olarak geçiş yaptı. Daha sonra FoieGras New Media’da çalışan Yavuz, sonra tekrar UçanKuş’a sunucu olarak geçiş yaptı.

Sonrasında ise 2022 yılında Kanal D’de göreve başladı. Burada editörlük yapan Yavuz, en son TV8,5’a geçiş yaparak “Popüler Takvim” isimli programın sunuculuğunu üstlendi.