Berk Sümer kimdir? Berk Sümer intiharı? Berk Sümer Gerçek Mi?

19.04.2022
Berk Sümer kimdir? Berk Sümer intiharı? Berk Sümer Gerçek Mi?

Kanıt Berk Sümer gerçek adı? Berk Sümer kimdir? Berk Sümer intiharı? Berk Sümer Gerçek Mi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Berk Sümer kimdir? Berk Sümer intiharı? Berk Sümer Gerçek Mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Engin Benli ve Deniz Celiloğlu’nun başrollerini paylaştığı Kanıt dizisinde yer alan karakterdir.

Dizinin sezon finalinde; Türkiye’nin sevgilisi Berk Sümer, ‘Sınırsızlar’ adlı dizinin setinde, çekimler sırasında göğsünden vuruldu. Berk’in rakibi Atakan Tunca’nın olayla bir ilgisi var mıydı? Kuru sıkı kurşunlarla, gerçek kurşunları kim değiştirdi? Dizinin yönetmeni Bora İnal’ın sakladığı bir şeyler mi vardı? Yoksa Berk Sümer gerçekten de bir kazaya mı kurban gitmişti? gibi sorularla hayli gündem olmuştu.

ABD’de “Rust” filminin çekimlerinde oyuncu Alec Baldwin’in elindeki kurusıkı silah ateş aldı.

Olayın ardından 42 yaşındaki görüntü yönetmeni Halyna Hutchins yaşamını yitirdi.

Kameraman Reid Russell’ın olayı soruşturan amirlere verdiği ifadede Baldwin’in silahı kameraya doğrultarak prova yaptığını söyledi.

Mahkeme kayıtlarında ise Alec Baldwin, silahı kendisine yardımcı yönetmenin verdiğini ve “güvenli” olduğunu söylediğini belirtti. Yardımcı yönetmen ise ifadesinde, silahın içinde “gerçek mermi” olduğunu bilmediğini söyledi.

Yaşanan bu gelişmeler Türkiye’de polisiye dizi olarak üne kavuşan Kanıt ve Galip Derviş dizilerinde yaşanan benzerliği akıllara getirdi.

Hülya’nın kız kardeşi Nazan, oyunculuk kariyeri için önemli bir tiyatro oyununda başrol oynamaktadır. Bir sahnede, rol arkadaşı Erhan’ı, oyun gereği bıçaklar. Bıçak sahte olmasına rağmen Erhan ölmüştür. Hülya, kızkardeşini kurtarması için Galip Derviş’ten yardım ister. Galip Derviş bu kez, en yakın arkadaşı Hülya’nın kız kardeşini kurtarmak için kolları sıvar ve cinayetin arkasındaki gizemi çözmeye çalışır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Berk Sümer kimdir? Berk Sümer intiharı? Berk Sümer Gerçek Mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.