Çakal kimdir? Rapçi Çakal boyu? Emirhan Çakal kardeşi var mı? Aybüke Çakal Kaç Yaşında?

29.06.2022
Çakal kimdir? Rapçi Çakal boyu? Emirhan Çakal kardeşi var mı? Aybüke Çakal Kaç Yaşında?

Çakal kimdir? Rapçi Çakal boyu? Emirhan Çakal kardeşi var mı? Aybüke çakal Kaç Yaşında?

Çakal adıyla ülke çapında tanınmayı başaran rap şarkıcısının gerçek adı Emirhan Çakal‘dır. Şarkıcı kimliğiyle gündemden düşmeyen Çakal, aynı zamanda söz yazarlığı da yapıyor. 2020 yılı itibariyle müzik dünyasına adım atan Çakal‘ın ilk parçası Reckol ile çıkardıkları ‘Kanalım Yok’ adlı şarkı olmuştur.

Çakal kimdir? Rapçi Çakal boyu? Emirhan Çakal kardeşi var mı? Aybüke çakal Kaç Yaşında? Çakal Kimdir? Ünlü Rap Şarkıcısı Çakal’ın Gerçek Adı Ne, Instagram’ı Var mı? Çakal Kaç Yaşında, Nereli?

Çakal adıyla ülke çapında tanınmayı başaran rap şarkıcısının gerçek adı Emirhan Çakal’dır. Şarkıcı kimliğiyle gündemden düşmeyen Çakal, aynı zamanda söz yazarlığı da yapıyor.

2020 yılı itibariyle müzik dünyasına adım atan Çakal’ın ilk parçası Reckol ile çıkardıkları ‘Kanalım Yok’ adlı şarkı olmuştur.

Çakal Kaç Yaşında, Nereli?

Oldukça genç yaşında kariyer basamaklarını hızla tırmanan Çakal, Bursa’da dünyaya gelmiştir. Sosyal medyada şarkılarını sıkça duyduğumuz Çakal 1995’li yani 26-27 yaşlarında.

Rapçi Cakal ünlü olmadan önce butik ve pazarlama işleri ile uğraşmıştır.  Perros Blancos grubunun bir üyesidir. Youtube Perros Blancos kanalından şarkılarını paylaşmaktadır. Puşt ve Lütfen şarkıları ile popüler olmuştur. Lütfen şarkısı Youtube’da 18 milyondan fazla dinlenmiştir.

Şarkıları;

Şarkıları

Lütfen

Perros Blancos Freestyle

Puşt

Glock

RARI

Senorita Sinyale

Mahvettim

You cannot copy content of this page