Çakalın sevgilisi kimdir? Çakal’ın eski sevgilisi Aybüke kimdir? Aybüke Çakal sevgili mı? Aybüke Çakal dövmesini sildirdi mi?

29.12.2022
Çakalın sevgilisi kimdir? Çakal’ın eski sevgilisi Aybüke kimdir? Aybüke Çakal sevgili mı? Aybüke Çakal dövmesini sildirdi mi?

Çakalın sevgilisi kimdir? Çakalın sevgilisi Aybüke, Çakalın sevgilisi Ceyda, Çakalın sevgilisi kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Çakalın sevgilisi kimdir? Çakal’ın eski sevgilisi Aybüke kimdir? Aybüke Çakal sevgili mı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Gerçek adı Emirhan Çakal olan genç rapçi, 1995 yılında Bursa’da dünyaya gelmiş. Kendisi ayrıca ‘heyceyn’ kullanıcı adıyla bilinen sosyal medya fenomeni Ceyda Yılmazer’in kuzenidir. Heyceyn’in bilinen bir sevgilisi yoktur. @heyceyn kullanıcı adı ile instagramda bulunan Ceyda Yılmazer 269 bin takipçiye sahip.

Çakalın sevgilisi kimdir 2023

Son olarak Kubilay Aka ile aşk yaşayan Danla Bilic, oyuncuyla ayrılığının hemen ardından rapçi Emirhan Çakal ile birlikte olduklarını duyurmuştu. Ünlü fenomen, “Şimdiki hedefim Çakal’dı, onu da tutturdum” demişti. Bilic’in yeni aşkıyla romantik pozları gündem oldu.

Bir dönem Çakal’ın adını boynuna dövme yaptırarak fenomen olan Aybüke isimli TikToker, Çakal’ın Isparta konserine kılık değiştirerek gitti. TikTok hesabında peruk takıp konsere gittiği anları paylaşan Aybüke kısa sürede viral oldu.

lk olarak Fenomen House’ta ismi geçen fakat ünlü rapçi Çakal’ın dövmesini boynuna yaptırarak ün kazanan Aybuke (Aybukeyim) Tiktok fenomenidir.

Şuan sevgili olmadıkları biliniyor.

25 Ekim 2002 tarihinde dünyaya gelen Aybuke (Aybukeyim) 21 yaşındadır ve aslen Amasyalı’dır.

Haliç Üniversitesi’nde BESYO okumaktadır. Aybuke’nin boyu 172, kilosu ise 56’dır. Burcu Akrep’tir

Tiktok’ta Çakal‘a olan büyük hayranlığı ile boynuna dövme yaptıran Aybuke kısa sürede büyük bir takipçi kitlesine sahip olmuştur. 

Aybuke’nin Aybukeyim’in Instagram hesabı: @aybukeeyiim kullanıcı adlı hesaptır. Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Çakalın sevgilisi kimdir? Çakal’ın eski sevgilisi Aybüke kimdir? Aybüke Çakal sevgili mı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Aybüke Çakal dövmesini sildirdi mi?

Boynuna ‘Çakal’ Dövmesi Yaptırıp TikTok’ta 1 Milyon Takipçiye Ulaşan Aybüke Dövmeyi Sildiriyor. Rapçi Çakal’a olan hayranlığı nedeniyle boynuna Çakal yazdıran TikToker Aybüke dövmesini sildiriyor.