Çakal kimdir? Rapçi Çakal boyu? Emirhan Çakal annesi kimdir? Emirhan Çakal kardeşi var mı?

29.12.2022
Çakal kimdir? Rapçi Çakal boyu? Emirhan Çakal annesi kimdir? Emirhan Çakal kardeşi var mı?

Çakal kimdir? Rapçi Çakal boyu? Emirhan Çakal kardeşi var mı? Aybüke çakal Kaç Yaşında?

Çakal adıyla ülke çapında tanınmayı başaran rap şarkıcısının gerçek adı Emirhan Çakal‘dır. Şarkıcı kimliğiyle gündemden düşmeyen Çakal, aynı zamanda söz yazarlığı da yapıyor. 2020 yılı itibariyle müzik dünyasına adım atan Çakal‘ın ilk parçası Reckol ile çıkardıkları ‘Kanalım Yok’ adlı şarkı olmuştur.

Çakal kimdir? Rapçi Çakal boyu? Emirhan Çakal kardeşi var mı? Aybüke çakal Kaç Yaşında? Çakal Kimdir? Ünlü Rap Şarkıcısı Çakal’ın Gerçek Adı Ne, Instagram’ı Var mı? Çakal Kaç Yaşında, Nereli?

Çakal adıyla ülke çapında tanınmayı başaran rap şarkıcısının gerçek adı Emirhan Çakal’dır. Şarkıcı kimliğiyle gündemden düşmeyen Çakal, aynı zamanda söz yazarlığı da yapıyor.

2020 yılı itibariyle müzik dünyasına adım atan Çakal’ın ilk parçası Reckol ile çıkardıkları ‘Kanalım Yok’ adlı şarkı olmuştur.

Çakal Kaç Yaşında, Nereli?

Oldukça genç yaşında kariyer basamaklarını hızla tırmanan Çakal, Bursa’da dünyaya gelmiştir. Sosyal medyada şarkılarını sıkça duyduğumuz Çakal 1995’li yani 26-27 yaşlarında.

Rapçi Cakal ünlü olmadan önce butik ve pazarlama işleri ile uğraşmıştır.  Perros Blancos grubunun bir üyesidir.

Youtube Perros Blancos kanalından şarkılarını paylaşmaktadır. Puşt ve Lütfen şarkıları ile popüler olmuştur. Lütfen şarkısı Youtube’da 18 milyondan fazla dinlenmiştir.

Şarkıları;

Şarkıları

Lütfen

Perros Blancos Freestyle

Puşt

Glock

RARI

Senorita Sinyale

Mahvettim

1995 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir.

Ailesi hakkında pek bir bilgiye rastlanılamayan Emirhan Çakal’ın kuzeni ”Heyceyn” lakabıyla bilinen Şehinşah’ın eski eşi Ceyda Yılmazer’dir.

Bursa’da doğan Emirhan Çakal, şuan İstanbul’da yaşamaktadır.

Çakal,Mahvettim şarkısıyla gündem olan rap müzisyenidir.

Çakal İlkokul, ortaöğretim ve lise eğitimlerini Bursa’da tamamlamıştır.

Üniversite eğitimi almamıştır. Lise eğitiminden sonra İstanbul’a taşınarak çalışmaya başlamıştır.

1995 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Ailesi hakkında pek bir bilgiye rastlanılamayan Emirhan Çakal’ın kuzeni ”Heyceyn” lakabıyla bilinen Şehinşah’ın eski eşi Ceyda Yılmazer’dir. Bursa’da doğan Emirhan Çakal, şuan İstanbul’da yaşamaktadır.

İlkokul, ortaöğretim ve lise eğitimlerini Bursa’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimi almamıştır. Lise eğitiminden sonra İstanbul’a taşınarak çalışmaya başlamıştır.

Çeşitli işlerde çalıştıktan sonra İstanbul’da kendi işini kurup, kıyafet alıp-satımı yapmaya başlamıştır. Ticaret ve pazarlama işinde ilerlerken müziğe adım atmasını sağlayan Reckol lakaplı Recep Eker ile tanışmıştır. Arkadaş ortamıyla birlikte sürekli stüdyolara giden Çakal, müzikle alakalı hiç bilgisinin olmadığını ve stüdyoda öğrendiğini de belirtiyor.

İlk olarak 2020 yılında çıkardığı Puşt şarkısıyla gündeme gelen Çakal bu şarkının 30 bin izlenmesini ve dinlenmesini yeterli bulacağını belirtiyor. Puşt şarkısı şuan da yaklaşık 15 milyon izlenmeye sahiptir. Puşt şarkısından sonra 2021 yılının Ocak ayında Glock şarkısını, yine 2021 yılının Nisan ayında Perros Blancos Freestyle şarkısını çıkardı.

Rapçi Cakal ünlü olmadan önce butik ve pazarlama işleri ile uğraşmıştır.  Perros Blancos grubunun bir üyesidir. Youtube Perros Blancos kanalından şarkılarını paylaşmaktadır. Puşt ve Lütfen şarkıları ile popüler olmuştur. Lütfen şarkısı Youtube’da 18 milyondan fazla dinlenmiştir.

Şarkıları;

Şarkıları

Lütfen

Perros Blancos Freestyle

Puşt

Glock

RARI

Senorita Sinyale

Mahvettim