Cihan Karga Kimdir? Cihan Karga Gerçek Mi? Cihan Karga Videos, Cihan Karga Yüzü, Cihan Karga kaç kişi öldürdü?

27.06.2022
Cihan Karga Kimdir? Cihan Karga Gerçek Mi? Cihan Karga Videos, Cihan Karga Yüzü, Cihan Karga kaç kişi öldürdü?

Cihan Karga Kimdir? Cihan Karga Gerçek Mi? Cihan Karga Videos, Cihan Karga Yüzü, Cihan Karga kaç kişi öldürdü?

Deep Web, son zamanlarda daha da fazla kulağımıza çalınıyor. Çünkü korkutucu ve gizli olan şeyler çekicidir. Deep Web Nedir youtube üzerinde en çok aranan sorulardan biri ve burada karşınıza çıkan deep web videoları da gerilim müzikleri ile birlikte oldukça çekici bir hal almakta. Peki, deep web nedir? İşte en önemli soru bu. Bu sorunun cevabını merak eden de çok fazla. Basit bir tanım ile deep web, yani Derin Internet, bizim kullandığımız yüzeysel internetin daha alt boyutlarıdır. Her internet kullanıcısının erişemediği sitelere ve bilgilere burada ulaşmak mümkündür. Adeta kuralların, kanunların ya da yasakların olmadığı sınırsız bir alan demek mümkün… Tabi hal böyle olunca, suç anlamında aklınıza en uçuk neler geliyorsa, hepsinin döndüğü bir boyuttur burası. Öyle ki, kulağa biraz korkutucu gelse de, kaçılan insanların satıldığı pazarlar, her türlü uyuşturucu ve öldürücü maddenin satıldığı alanlar, kiralık katillerin cirit attığı bir dünya… Belki de çok daha fazlası…

Cihan Karga kimdir, gerçek mi? Onlardan birinde, “Deep Web’de bulunan Cihan Karga isimli Türk katil bulunmaktadır. Türk bayrağına saygısızlık yapanları Deep Web üzerinden yaptığı canlı yayında öldürmektedir. Şu an en meşhur 2. seri katil unvanına sahiptir” yazıyor.

Derin internete girmek suç mudur? Hayır, deep web kullanmak ya da sadece giriş yapmak suç değildir. Ancak önemli bir ayrıntı var ki, legal olan bu boyutun %95’i illegaldir. Pek bir legal işin döndüğü söylenemez burada. Bu yüzden de neye bulaştığınızdan emin olmalısınız.

Cihan Karga Kimdir? Cihan Karga Gerçek Mi? Cihan Karga Videos, Cihan Karga Yüzü, Cihan Karga kaç kişi öldürdü?

Cihan Karga kimdir, gerçek mi? Cihan Karga ile ilgili sosyal medyada daha çok TikTok’ta bazı kaynağı belirsiz bilgiler dolaşıyor. Peki, Cihan Karga kimdir, gerçek mi?

Onlardan birinde, “Deep Web’de bulunan Cihan Karga isimli Türk katil bulunmaktadır. Türk bayrağına saygısızlık yapanları Deep Web üzerinden yaptığı canlı yayında öldürmektedir. Şu an en meşhur 2. seri katil unvanına sahiptir” yazıyor.

Yine bir başka mesajda ise “Deep Web’de bulunin ilk Türk seri katil ismi Cihan Karga Deep Web üzerinden canlı yayın açarak değerlerimize saygısızlık eden insanalara işkence ediyor” şeklinde ifadeler yer alıyor.

Cihan Karga adı WattPad’de “korkunç şeyler” isimli başlık altında da listelenmiş durumda.

Deep web nasıl girilir konusuna gelmeden önce, bu kavramın hayalinizde canlanması için bir örnek verelim. Bugün bizim bildiğimiz internet sınırları, tüm internet dünyasının sadece %4’lük bir kısmıdır. Kalanı ise deep web olarak ifade edilen boyutlardır. Tek bir boyut değil, boyutlar söz konusudur. Yani katman katman daha derine inmek mümkündür. Belli bir noktadan sonrası için özel cihazlar gerekir ve çok az insan bu boyuta erişebilir. Derin internet kavramı için buzdağının görünmeyen yüzü tanımını yapmak çok doğru olacaktır.

Şimdi gelelim deep web nasıl girilir konusuna… Deep web ‘e yani internet dünyasının arka bahçesine girmiş için Tor Browser ‘ı yani özel bir tarayıcıyı bilgisayarınıza kurmanız gerekir. Bu tarayıcı size anlık konumlar verir ve böylece anonim olmayı başarırsınız. Üstelik bu dünyada standart domain ‘ler ya da url ‘ler söz konusu değildir. “.onion” şeklinde sonlanan karmaşık url ‘ler görülür. Ancak bilmelisiniz ki bu seviye deep web’in yüzeye en yakın olan katmanıdır. Daha derine inmek ise oldukça tehlikeli olabilir. Yönlendirmeler ile deep web giriş yapmayı istiyorsanız, bu katmanın Wikipedia’sı olan Hidden Wiki ‘ye girebilirsiniz. Daha derine inmek isteyenlerin ve deep web siteleri ile ilgili bilgi almak isteyenlerin ilk ve en çok uğradığı nokta da Hidden Wiki olmaktadır. Ancak belirtelim ki buradaki kaynakların çok büyük bir kısmı İngilizce’dir.