Danny Lerner kimdir? Danny Lerner neden öldü? Danny Lerner Boyka, Yenilmez 4, 5 Neden öldü?

23.05.2022
Danny Lerner kimdir? Danny Lerner neden öldü? Danny Lerner Boyka, Yenilmez 4, 5 Neden öldü?

Danny Lerner kimdir? Danny Lerner neden öldü? Danny Lerner Boyka Kimdir? Danny Lerner yenilmez 4 yenilmez 5? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Danny Lerner kimdir? Danny Lerner neden öldü? Danny Lerner Boyka, Yenilmez 4, 5 Neden öldü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Danny Lerner, Mekanik, Son Oyun ve Barbar Conan yapımları ile tanınan Yapımcı, Senarist ve Yönetmen.

Yapımcı ve yönetmen Danny Lerner, 6 Mart’ta California, Culver City’de öldü. Öldüğü zaman 6 Mart 2015 62 yaşındaydı.

Yapımcı ve Nu Image/Millennium Films’in kurucusu Avi Lerner’in kardeşi Lerner, en son “Olympus Has Fallen” ve “The Expendables 3” dahil olmak üzere 100’den fazla filmde çalıştı.

Doğum tarihi: 1952, Hayfa, İsrail

Ölüm tarihi ve yeri: 6 Mart 2015, Simi Valley, Kaliforniya, ABD

Danny Lerner, 1986’da Nu World’de Film Yapımcılığı ve Yapımcılıkta Karriere’ı aramaya başladı. 1989 savaşı, Film Yapımcılığı’nın en gelişmiş dönemiydi.

1994, Yossi Wein Regie’nin altında Never Say Die’ın yönettiği bir film için Drehbuch’u yazdı. Jahr 1999’da Film İhanete Uğradı – Regiedebüt’ün Verraten ve Verkauft’u izledi.

Lerner, Jean-Claude Van Damme, Chuck Norris ve Dolph Lundgren ile birlikte bir Film yazdı. Boaz Davidson’un Kayıt ve Film Yapımcısı’yla ilgili olarak çok sayıda dil konuşuldu.

Bis in die 2000er Jahre in beteiligte er sich vor allem and B-ve Low-Budget-Filmmen. Filmler ve Doğrudan Videoya-Produktionen erschienen’e benzer. Erst ab 2007, Kill Bobby Z Produktion ile birlikte, Hollywood-Filmen mit.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Danny Lerner kimdir? Danny Lerner neden öldü? Danny Lerner Boyka, Yenilmez 4, 5 Neden öldü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Danny Lerner ne zaman öldü? Neden öldü?

Öldüğü zaman 6 Mart 2015 62 yaşındaydı.

Yapımcı

  • Doğum Tarihi:01 Ocak 1952
  • Ölüm Tarihi:06 Mart 2015
  • Doğum Yeri:Haifa, Israel

Danny Lerner kimdir?

Danny Lerner biyografisi, Danny Lerner doğum tarihi, doğum yeri bilgileribi bulabilirsiniz. Danny Lerner kimdir? Danny Lerner filmlerini inceleyebilirsiniz.

Danny Lerner, Mekanik, Son Oyun ve Barbar Conan yapımları ile tanınan Yapımcı, Senarist ve Yönetmen.

Yapımcı ve ülke Danny Lerner, 6 Mart’ta California, Culver City’de. 62 yaşındaydım.

Olympus Has Fallen ” ve “The Expendables 3 .

İsrail, Hayfa’da doğan Danny, kariyerine İsrail’de Avi ile birlikte bir arabalı yapımcı olarak ve işleterek başladı. Danny daha sonra 1986’da ortak yapımcı olarak Nu World Productions’a katıldı. 1998’de Angeles’a elde taşınan Danny, 1994’te küresel Nu Image ve 1996’da Los Millenium Films’in ortasıydı.

70’den fazla filmde yapımcı olaraktan sonra Danny, 1999’da “Traitor’s Heart” ile üretim yapmayı denedik. Danny’nin insan kaynakları çalışmaları arasında “Finding Rin Tin Tin”, “Cool Dog” ve “Direct Contact” yer alıyor.

Danny Lerner genç bir adamken İsrail Ordusunda paraşütçü olarak görev yaptı.

Ortağı, erkek Agzarian, erkek kadınm kızmy, Rivka Lertt, annesi Sara Rosen Lertt, çocukları Neer veri tarafından ve torunu Ruby tarafından kaldı.

Danny Lerner Filmografi

“Expendables 2 şimdiye kadar birlikte çalıştığım en ilginç filmlerden biri. Arnold, Jason, Sly, Dolph, Terry, Randy’yi tek bir karede gördüğünüzde, demek istediğim, herhangi bir filmin yönetmeni tarihinde ilk kez hepsi bir filmde bir araya geliyor.

Yenilmez 5’in neden geciktiği ile ilgili ortaya atılan teoriler ve gözlemler. Neden bu projeye yoğunlaşılmıyor? Ve, bir Yenilmez 5 izleyecek miyiz?

error: Content is protected !!