Deniz Satar kimdir, nerelidir? Deniz Satar evlendi mi, evli mi? Deniz Satar Sevgilisi kim? Deniz Satar şimdi ne yapıyor? Kaç Yaşında, Ayak?

14.05.2022
Deniz Satar kimdir, nerelidir? Deniz Satar evlendi mi, evli mi? Deniz Satar Sevgilisi kim? Deniz Satar şimdi ne yapıyor? Kaç Yaşında, Ayak?

Deniz Satar kimdir, nerelidir? Deniz Satar evlendi mi, evli mi? Deniz Satar Sevgilisi kim? Deniz Satar şimdi ne yapıyor? Deniz Satar Uğur Meleke Ayrıldı mı? Deniz Satar instagram story

TRT Spor’da yayınlanan ‘İlk Baskı’ programının sunucusudur. Deniz Satar, 1987 yılında İzmir’de doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Konya’da Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden 2012 yılında mezun oldu.

Deniz Satar‘ın TRT‘den istifasının nedeni canlı yayındaki reklam olarak yorumlarnırken Satar, sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yaptı ve yaptığı reklamın gizli değil açık reklam olduğunu belirtti.

1987 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden 2012 yılında mezun oldu. Liseden mezun olduktan sonra İzmir’deki Kordon Tv’de canlı müzik programı sundu.

Uğur Meleke, “Yeni ev…” diyerek kız arkadaşı ünlü sunucu Deniz Satar ile rakı içerken çektiği fotoğrafını paylaştı. Bir takipçisi bu fotoğrafın altına, “Spor medyasında beğenilen birisinin gençlere bu şekilde örnek olmaması lazım” ifadelerini yazdı.

TRT Spor spikeri Deniz Satar, sosyal medya hesabı üzerinden kendi isteği ile görevini bıraktığını duyurdu. Satar, Twitter’dan yaptığı açıklamada, “2010 yılında TRT’de ilk ekrana çıktığımda üniversite 2.sınıftaydım. Hep TRT’de çalıştım. Çok sevdim, çok emek verdim.

Mezun olduktan sonra Deniz Satar, 2012 yılında TRT spor kanalında hafta içi her sabah yayınlanan ‘İlk Baskı’ adlı programı sundu. 2013 yılından itibaren Fanatik Gazetesi’nde editör ve Web TW spikeri olarak görev yaptı. Hafta sonları TRT Spor ekranlarında yayınlanan ‘Spor Keyfi’ni sundu.

Deniz Satar kimdir, nerelidir? Deniz Satar evlendi mi, evli mi? Deniz Satar Sevgilisi kim? Deniz Satar şimdi ne yapıyor? Kaç Yaşında, Deniz Satar Ayak? Deniz Satar yaş kaç?

@denizsatar kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Deniz Satar
Tanınmış Kişi
TV Presenter
💌 [email protected]
Founder @fanculture
God loves me! 😎

1987 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden 2012 yılında mezun oldu.

Liseden mezun olduktan sonra İzmir’deki Kordon Tv’de canlı müzik programı sundu. Konya’da okuduğu yıllarda Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin uygulama birimi olan ve yerel yayın yapan Üntv’de canlı haber programı hazırlayıp sundu. Konya’nın ulusal televizyon kanalı Kontv spor servisinde staj yaptığı dönemde Konya Tenis ve Dağcılık kulübünün spor dergisi Konkort’ta köşe yazarlığı yaptı.

2008 yılındaki staj dönem, Tv8 haber merkezi, Digitürk içerik / kreatif gibi departmanlarla devam etti. 2010 yılında TRT Müzik kanalında ‘Şenlik Ateşi’ adında festival gezi programı ile ekrandaydı. Mezun olacağı yıl yurtdışında 6 aylık dil eğitimi aldı.

ÜNiversiteden mezun oladuktan sonra 2012 yılında TRT spor kanalında hafta içi her sabah yayınlanan “İlk Baskı” adlı programı sundu. 2013 yılından itibaren Fanatik Gazetesi’nde editör ve Web Tv spikeri olarak görev yaptı. Hafta sonları TRT Spor ekranlarında yayınlanan ‘Spor Keyfi’ni sundu.