Erk Acarer babası kimdir? Erk Acarer ailesi? Erk Acarer sevgilisi? Erk Acarer eşi kimdir, kiminle evli?

05.11.2023
Erk Acarer babası kimdir? Erk Acarer ailesi? Erk Acarer sevgilisi? Erk Acarer eşi kimdir, kiminle evli?

Erk Acarer babası kimdir? Erk Acarer ailesi? Erk Acarer sevgilisi? Erk Acarer eşi kimdir, kiminle evli? Erk Acarer kimdir, Erk Acarer kaç yaşında, aslen nereli? Erk Acarer nerede yaziyor?

Erk Acarer gazetecidir. Acarer ilk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1996’da Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Sosyal Antropoloji bölümünden mezun oldu. Global, Milliyet, Sabah, Habertürk ve Cumhuriyet, BirGün ve Almanya’da günlük olarak yayınlanan Tageszeitung gazetelerinde çalıştı. Acarer ilk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1996’da Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Sosyal Antropoloji bölümünden mezun oldu. Global, Milliyet, Sabah, Habertürk ve Cumhuriyet, BirGün ve Almanya’da günlük olarak yayınlanan Tageszeitung gazetelerinde çalıştı. Çeşitli dergilerde, öykü, makale ve denemeleri yayımlandı.Glo bal, Milliyet, Sabah, Habertürk ve Cumhuriyet, BirGün ve Almanya’da günlük olarak yayınlanan Tageszeitung gazetelerinde çalıştı. Çeşitli dergilerde, öykü, makale ve denemeleri yayımlandı.

ERK ACARER KİMDİR?

Erk Acarer 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Acarer Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Sosyal Antropoloji Ana Bilim Dalından mezun olmuştur. Erk Acarer gazetecidir. Acarer ilk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1996’da Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Sosyal Antropoloji bölümünden mezun oldu. Global, Milliyet, Sabah, Habertürk ve Cumhuriyet, BirGün ve Almanya’da günlük olarak yayınlanan Tageszeitung gazetelerinde çalıştı.

Global, Milliyet, Sabah, Haber Türk ve Cumhuriyet gazetelerinde çalışan Erk Acarer, çeşitli dergilerde, öykü, makale ve denemeleri yayımlandı. Halen Bir Gün ve Almanya’da günlük olarak yayınlanan Tageszeitung gazetesinde çalışan Erk Acarer, Anı – Anlatı – Günlük – Seyahatname, Araştırma – İnceleme, Çizgi Roman kategorilerinde eserler kaleme almıştır.