Erşan Kuneri Seyyal Kimdir? Nilperi Şahinkaya, Kaç yaşında, nereli? Boyu kaç, Instagram Hesabı nedir?

14.05.2022
Erşan Kuneri Seyyal Kimdir? Nilperi Şahinkaya, Kaç yaşında, nereli? Boyu kaç, Instagram Hesabı nedir?

Erşan Kuneri Seyyal Kimdir? Nilperi Şahinkaya, Kaç yaşında, nereli? Instagram Hesabı nedir?

Netflix orijinal dizisi bugün yayınlandı. Milyonlarca kişinin merakla beklediği dizi Netflix ekranlarında yayında. Bugün vizyona giren dizi büyük beğeni ile izlenmeye başlandı. Erşan Kuneri Seyyal Kimdir sorular aranmaya başlandı.

Nilperi Şahinkaya, 23 Şubat 1988 tarihinde Senegal’in baş şehri Dakar’da doğmuştur. Babası diplomat, annesi de bir dönem Dışişleri Bakanlığı’nda uzman olarak çalışmış. Babası diplomat olduğu için Senegal’de doğdu, ailesi adının Nil olmasını istedi, dedesi ise gördüğü bir Rüya sonrası “Adında mutlaka peri olsun” dedi. Nilperi çıktı ortaya! Çocukluğunda birçok ülke ve şehir gezdi; 3 sene Duseldorf, 4 sene Paris, 4 sene Bern, 15 yaşında anne ve babası boşanınca annesiyle Türkiye’ye geldi.

Eğitim hayatına Paris’te başladı ve Paris’de Charles de Gaulle ilkokulundan 1997 yılında mezun oldu. Üniversiteyi ise Ankara’da Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde tamamladı. Almanca, Fransızca, İtalyanca, İngilizce bilmektedir.

Nilperi Şahinkaya, 23 Şubat 1988 tarihinde Senegal’in baş şehri Dakar’da doğmuştur. Babası diplomat, annesi de bir dönem Dışişleri Bakanlığı’nda uzman olarak çalışmış. Babası diplomat olduğu için Senegal’de doğdu, ailesi adının Nil olmasını istedi, dedesi ise gördüğü bir Rüya sonrası “Adında mutlaka peri olsun” dedi. Nilperi çıktı ortaya! Çocukluğunda birçok ülke ve şehir gezdi; 3 sene Duseldorf, 4 sene Paris, 4 sene Bern, 15 yaşında anne ve babası boşanınca annesiyle Türkiye’ye geldi.Eğitim hayatına Paris’te başladı ve Paris’de Charles de Gaulle ilkokulundan 1997 yılında mezun oldu. Üniversiteyi ise Ankara’da Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde tamamladı. Almanca, Fransızca, İtalyanca, İngilizce bilmektedir.

Sizde Erşan Kuneri hayranı iseniz ve Erşan Kuneri izlemek istiyorsanız lütfen yasal mecra olan Netflix üzerinden izleyiniz Erşan Kunerinin izlendiğini gösterip 2. sezon Erşan Kuneri çıkmasına katkıda bulunun. Korsan olarak hiç bir dizi ve filmi izlemeyiniz. Erşan Kuneriyi yasal platformu olan Netflix üzerinden izlemenizi tavsiye ederiz.