Gangubai Kathiawadi kimdir? Gangubai Kathiawadi Book, yorumlar, ekşi, konusu nedir?

29.12.2022
Gangubai Kathiawadi kimdir? Gangubai Kathiawadi Book, yorumlar, ekşi, konusu nedir?

Gangubai Kathiawadi kimdir? Gangubai Kathiawadi Book, yorumlar, ekşi, konusu nedir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Gangubai Kathiawadi kimdir? Gangubai Kathiawadi Book, yorumlar, ekşi, konusu nedir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Gangubai Kathiyawadi (1939 doğumlu) Hindistan’ın Kathiawar kentinde yaşayan bir Hintli Suçlu, Don, Seks İşçisi, İşkadını ve Tartışmalı Kişilik. Ayrıca, Hera Mandi’nin kırmızı ışıklı bölgesinde seks raketi yaptı. 60’lı yıllarda Mumbai’deki güçlü gücünü sürdürdü.

Ancak, eşi onu Rs’ye sattığında hayatı değişti. 500. Sonra hiç arkasına bakmadı ve bir daha başlamadı. Mumbai’ye ulaştı ve film endüstrisinde şansını denedi. Yine de, rüyasını yerine getiremedi.

Yeraltı dünyası olarak ortaya çıktı. Şimdi Sanjay Leela Bansali hikayesini büyük ekranda çekmeyi planlıyordu. Yapımcılar Hintçe filmin haklarını getirdiler. Buna ek olarak, Alia Bhatt, Gangubai’nin başrolüne de yaklaştı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Gangubai Kathiawadi kimdir? Gangubai Kathiawadi Book, yorumlar, ekşi, konusu nedir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Her şey plana göre giderse, film 11 Eylül 2020’de tiyatroları sallayacak şekilde ayarlanmış. Bhatt, yeni zorlu rolü için de hazırlanıyor.

Harjeevan Das Kathiyawadi, 1939’da Kathiawar’da doğdu. Yerleşmiş bir aile geçmişinde büyüdü. Ayrıca, annesi ve babasının tek kız çocuğuydu. Bu nedenle, bütün isteklerini yerine getirmeye çalıştılar.

Yerel bir Gujarat devlet okuluna katıldı ve 12. sınıfa kadar çalışmalarını tamamladı. Yine de bazı nedenlerden dolayı kolejine devam edemedi.

Kathiawar, Gujrat’taki yerel kraliyet ailesiyle bağlantıları olan öğretmenlerin yanı sıra bir avukat ailesinde Gangubai Harjivandas olarak dünyaya gelen Gangubai Kathiawadi/Kothewali, başka hiçbir şeye benzemiyordu. Yeni bir hayata başlamak ve Hint eğlence endüstrisinde, Bollywood’da kariyer yapmak için babasının muhasebecisi ile hayallerindeki şehir Mumbai’ye (o zamanlar Bombay) kaçtığında henüz genç bir kızdı. Ancak, Gangubai’nin sevgilisi kısa süre sonra onu kırmızı ışık bölgesine 500 Yen’e (şu anda enflasyonla birlikte yaklaşık 41.000 Yen (veya 545 $) satarak) ihanet etti ve onu bir daha asla eve dönmeyeceğine karar vermeye itti.

Oyuncu Alia Bhatt Gangubai Kathiawadi olarak

Gangubai, koşulların kurbanı olmak yerine, Kamathipura’daki en imrenilen ticari seks işçilerinden biri olmak için önüne çıkan fırsatları değerlendirdi. Erken dönem esnekliğinin en iyi örneklerinden biri, mafya don Karim Lala’ya, onun uşaklarından biri ona vahşice saldırdıktan sonra, patronun “kız kardeşi” olarak kabul edilip intikamını almasından sonra yaklaşması gerçeğidir. Böylece kendisini, sayısız yetkili ve benzer şekilde güçlü kişilerle temaslar kurduğu gangsterler dünyasında buldu ve yavaş yavaş zirveye yükseldi.

Bununla birlikte, birçok kişinin bahsetmediği en önemli husus, madamın diğer kadınları sömürmek veya onları fuhuşa zorlamak için asla kendi konumunu kullanmamış olmasıdır. Aslında, kadın güçlendirme zirvelerinde ve o zamanki Başbakan Jawaharlal Nehru’da toplumdaki çalışma alanının gerekliliğini savunmasına rağmen, iddiaya göre bununla ilgili davaları desteklemek için çalışırken yaptı. Yetimlerin iyileştirilmesi için harekete geçirici eylemlerden, mesleğe sıkışmış birkaç kadını danışmanlığa ve geri göndermeye kadar, sevgiyle “Maa” (anne) olarak adlandırılan her şeyi yaptı.

2008 yılında, Gangubai Kathiawadi’nin Mumbai’ye ilk gelişinden yaklaşık elli yıl sonra, Kamathipura’daki evinde kalp durmasından öldüğü bildirildi. O zamanlar 68 ya da 69 yaşındaydı, ardından bölgeye kendisine ve genelev hanımı olmasına rağmen yaptığı işe saygı şeklinde heykeller dikildi. Geride dört evlatlık çocuk bıraktı. Yıllar boyunca Kamathipura Kraliçesi hakkında birçok ciddi iddia ortaya atıldı, ancak bunların hiçbiri kanıtlanmadığı için söyleyebileceğimiz tek şey, onun aynı zamanda hem ürkütücü hem de etkileyici olduğu.

iddetli ve alıngan bir tarafa sahip olan oyuncu, Mumbai’deki en güçlü ve saygı duyulan kadınlardan biri olan Kamathipura’nın Madamı olarak da bilinen Gangubai Kothewali’yi canlandırmasıyla hayranlarını fazlasıyla etkiledi. Aktris her zaman bir Bhansali filmini çuvallamanın bir rüyanın gerçekleşmesi hakkında konuştu. Salman Khan’ın başrolünü paylaştığı ‘Inshallah’ aniden rafa kaldırılmasının ardından rolü aldığı bildirildi. Rafa kaldırıldığı iyi olmuş. 👀

Film konusundaki söylentiler şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesindeyken ve Alia fragmanın başarısını haykırırken, yaklaşık bir yıl öncey, Priyanka Chopra ve Rani Mukerji gibi aktrislerin ana reisi oynamak için hesapta oldukları hakkında dedikodular çıkmıştı. .Bu söylentiler o kadar o kadar yükseldi ki, Priyanka sonunda konuyu Mumbai Mirror ile yaptığı röportajda ele aldı ve SLB ile görüşmediğini belirtti. Bhansali’nin filmi yapması için kendisine mi yoksa Alia’ya mı danıştığı sorulduğunda, “Hiçbir fikrim yok. Henüz bir Hintçe film imzalamadım çünkü ABD’de yaptığım iki film var ve gelecek yıl başlayacağım, zamanımı alıyor. ” Priyanka zaten kendini biraz da olsa Bollywood’dan çekmiş durumda.
SLB ile “Bajirao Mastani” de çalışan Chopra, “Ne yaparsa yapsın Sanjay Leela Bhansali’nin hayranıyım, her zaman onun hayranı olacağım.” dedi. Priyanka da oynasa yakışırdı bence role. Ama tabii kendi bilir, beni mi dinler

Ancak, Alia ve Priyanka’nın başrolde rol aldığına dair raporlar gelmeden önce, yönetmenin aklında başka bir oyuncu olduğunu biliyor muydunuz? Yok, bilmiyorduk, öğreneceğiz şimdi.
Bhansali, başlangıçta Rani Mukerji‘nin “Gangubai Kathiawadi” adlı filminin başrol oyuncusu olarak oynamasını istedi. Ancak, işler Rani ile planlandığı gibi gitmedi ve o sırada Priyanka’ya sormaya karar verdi. Ancak aktris Hollywood’da kariyer peşindeyken ve Alia’nın oynadığı ‘Inshallah’ filmi rafa kaldırıldığı için, randevularını önceden ayarlamış olduğu için oyuncuyu rahat bırakma havasında değildi.


‘Gangubai Kathiawadi’, Deepika Padukone, Ranveer Singh ve Shahid Kapoor‘un kadrosunda yer alan ‘Padmaavat’ın müthiş başarısından üç yıl sonra geliyor. Husain Zaidi’nin ‘Mafia Queens Of Mumbai’ romanındaki bir bölüme dayanıyor ve erken yaşta fuhuşa satılan ve tarihinin en güçlü ve etkili kadınlarından biri olmaya devam eden bir kızın yolculuğunun izini sürecek. Mumbai, kötü şöhretli suçluların müşterileri olarak hizmet veriyor. Konusu, izlediğim film tarzlarına göre farklı. Merakla bekliyorum, umarım güzeldir.