Gerçek Önal kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Ne iş yapar? Gerçek Önal eşi kimdir?

02.11.2023
Gerçek Önal kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Ne iş yapar? Gerçek Önal eşi kimdir?

Gerçek Önal kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Ne iş yapar? Gerçek Önal eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Gerçek Önal kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Ne iş yapar? Gerçek Önal eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

1969 doğumlu olan Ömer Mert, İTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından aynı fakültede Mühendislik Yönetimi yüksek lisansını tamamlamıştır. 1993 yılında profesyonel kariyerine başlangıç yaptığı sigortacılık sektöründe farklı şirketlerde görevler almasının ardından 2003-2005 yılları arasında Fortis Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de, 2005-2012 yılları arasında ise Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. 2012-2017 yılları arasında Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak görev alan Mert, Ocak 2017 tarihinden itibaren Fibabanka A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. Bunun yanı sıra, Finberg Araştırma Geliştirme Danışmanlık Yatırım Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Fiba Portföy Yönetimi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Alış Gidiş Elektronik Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Gerçek Önal kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Ne iş yapar? Gerçek Önal eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.