Kandil Mesajları 2024, En güzel Miraç Kandili mesajları

06.02.2024
Kandil Mesajları 2024, En güzel Miraç Kandili mesajları

“Tüm İslam âleminin Miraç Kandili mübarek olsun. Bu kutlu gecenin tüm dünya için salgın hastalıklardan arınmış, sağlıklı, huzurlu ve bereketli günlere vesile olmasını temenni ediyorum.”

“Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Türk İslam âleminin Miraç kandili kutlu olsun.”

“Tüm İslam aleminin mübarek Miraç Kandili kutlu olsun… Allah’ım dua ediyorum bu illetten umarım bir an önce tüm insanlık kurtulur.”

“Tüm İslam aleminin Miraç Kandili kutlu olsun. Böyle mübarek bir günde tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle. Herkese hayırlı günler.”

“İbadetlerimizin makbul,
Dualarımızın kabul olduğu,
İnsanlığın; sağlık, mutluluk, barış, huzur bulduğu,
Miraç’ın hayırlara vesile olduğu bir gece olsun. Tüm İslam âleminin Miraç Kandili Kutlu, şehitlerimizin ruhu şad olsun.”

“Miraç yükselmek anlamına gelir.. Varlığın zaman ve mekanla kayıtlı olmayan bir menzilde yol almasıdır. Namaz mü’minin miracıdır sözü bu anlamda kişinin Rabbine yükselişi demektir.Her amelimizin Allah için bir miraç olması dileğiyle.. Müslümanların miraç kandili kutlu olsun..”

“Şiddetin, kibrin, öfkenin yok olduğu bir Kandil diliyorum. Hepimizin Miraç Kandili kutlu olsun.”

“Tüm İslam aleminin Miraç Kandili mübarek olsun. Bu kutlu gecenin Gazi şehrimize, ülkemize ve insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum.Rabbim muhabbet ve kardeşliğimizi bu kutlu gecenin hürmetine daim kılsın.”

“Cenab-ı Hak tarafından Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz (SAV)’in İsra mucizesine şahit olan bu kutlu gece başta namaz olmak üzere müminlere getirilen müjdelerle doludur.”

“Lâ yükellifullahü nefsen illâ vüs’aha…
İnandık, iman ettik…
Miraç Kandili Türk-İslam Âlemine kutlu olsun, hayırlar getirsin”

error: Content is protected !!