Kendall Jenner kimdir boyu kilosu kaç? Kendall Jenner kimdir, yaşı kaç?

14.05.2022
Kendall Jenner kimdir boyu kilosu kaç? Kendall Jenner kimdir, yaşı kaç?

Kendall Jenner boy kilo? Kendall Jenner kimdir, yaşı kaç? 14 yaşındaki boyu?

179 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır.

Kendall Nicole Jenner, Amerikalı model ve televizyon kişiliği. E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol almaktadır. Ayrıca Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir.

Kendall Nicole Jenner (d. 3 Kasım 1995, Los Angeles), Amerikalı model ve televizyon kişiliği. E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol almaktadır. Ayrıca Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir.

Kendall Jenner kimdir boyu kilosu kaç? Kendall Jenner kimdir, yaşı kaç?

Yaklaşık iki yıldır Devin Booker’la (25) birlikte olan Jenner, geçtiğimiz ocak ayında basketbolcu sevgilisi ile fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. “Hafta sonum” notunu taşıyan gönderi 8.5 milyondan fazla beğeni ve yüzlerce yorum aldı.

Phoenix Suns’ın yıldızının sol elindeki yüzük ise, modelin hayranlarının dikkatini çekti. Bunun üzerine çiftin gizlice evlendiği iddia edilirken; Jenner ile Booker’ın ilişkisi bir anda ‘gizli nikâh’ dedikodusuyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Çocukluk yıllarından bu yana ailesiyle boy gösterdiği reality şov ile şöhrete kavuşan Kendall Jenner, 14 yaşında moda dünyasına adım attı. Kardashian-Jenner ailesinin 26 yaşındaki üyesi, kısa sürede podyumların aranılan isimlerinden olmayı başardı ve ‘En çok kazanan modeller’ listesinde yer aldı.

1995 doğumlu model ve televizyon yıldızı Kendall Jenner, dünyaca ünlü isim Kim Kardashian‘ın üvey kız kardeşidir. Ayrıca anne tarafından Kim Kardashian ile birlikte Kourtney, Khloe ve Rob isimlerinde üç üvey kardeşi vardır. Yine dünyaca ünlü model Kylie Jenner ise öz kardeşidir.

Bugüne kadar bir çok televizyon şov programında yer alan Kendall Jenner Amerika California doğumludur. Uzun süredir Los Angeles Clippers takımında forma giyen basketbolcu, NBA yıldızı Blake Griffin ile birlikteliğiyle gündeme gelen Kendal Jenner’in babası eski olimpik atlet Bruce Jenner 2015 yılında kadın olmuştur.

Kendisine yöneltilen eşcinsel iddiaları içinde ailemin bu ve benzeri eğilimlerinin olması gayet normal, benimde böyle ilgili bir durumla problemim yok. Ancak bugüne kadar böyle bir deneyimim olmadı açıklaması yapmıştır.