Kim Jisoo kim? Jisoo grubun neyi? Jisoo hangi markanın yüzü? Jennie grubun neyi? Jennie Kim kimdir?

14.05.2022
Kim Jisoo kim? Jisoo grubun neyi? Jisoo hangi markanın yüzü? Jennie grubun neyi? Jennie Kim kimdir?

Kim Jisoo kim? Jisoo grubun neyi? Jisoo hangi markanın yüzü? Jennie grubun neyi? Jennie Kim kimdir?

Kim Ji-soo, daha çok bilinen sahne adıyla Jisoo, Güney Koreli şarkıcı ve oyuncudur. 2011 yılında YG Entertainment tarafından düzenlenen seçmelere katılıp seçilmiş ve 5 yıl stajyerlik eğitimi aldıktan sonra 8 Ağustos 2016’da YG Entertainment tarafından kurulan Güney Koreli kız müzik grubu Blackpink’in görseli ve lideri.

Kan grubu: A Blackpink Jisoo lakapları: Chi Choo, Jichu. Pozisyonu: baş vokalist, grubun yüzü. Blackpink Jisoo burcu: Oğlak. Çin burcu: köpek.

Jennie Chanel’in, Rosé Yves Saint Laurent’ın, Lisa da Celine ve MAC’in global marka elçileri arasında. Bu dört popüler kadından biri olan Jisoo ise Fransız devi Dior’un yakın markajındaydı ve beklenen resmi açıklama sonunda geldi. Jisoo, Christian Dior’un global moda ve güzellik elçisi olarak açıklandı.

Kim Jisoo (Hangul: 김지수): Sahne adıyla Jisoo. 3 Ocak 1995 Seul, Güney Kore doğumludur.

Ağustos 2016’da YG Entertainment tarafından kurulan Blackpink adlı kız grubunun üyesi olarak çıkış yaptı. Kasım 2018’de, solo çıkışını “Solo” ile gerçekleştirdi. Şarkı, hem Gaon Digital Chart’da hem de Billboard Dünya Dijital Şarkılar listesinde üst sıralarda yer aldı.

Kim Jisoo kim? Jisoo grubun neyi? Jisoo hangi markanın yüzü? Jennie grubun neyi?

im Ji-soo (Hangul: 김지수 d. 3 Ocak 1995), daha çok bilinen sahne adıyla Jisoo, Güney Koreli şarkıcı ve oyuncudur. 2011 yılında YG Entertainment tarafından düzenlenen seçmelere katılıp seçilmiş ve 5 yıl stajyerlik eğitimi aldıktan sonra 8 Ağustos 2016’da YG Entertainment tarafından kurulan Güney Koreli kız müzik grubu Blackpink’in görseli ve lider vokali olarak çıkış yapmıştır. 2021 yılında Snowdrop dizisinde başrol oyuncusu olarak yer aldı.

Jennie Kim, daha çok bilinen sahne adıyla Jennie, Güney Koreli şarkıcı ve rapçi. Güney Kore’de doğup büyüyen Kim, 2010 yılında Güney Kore’ye dönmeden önce beş yıl boyunca Yeni Zelanda’da eğitim gördü. Ağustos 2016’da YG Entertainment tarafından kurulan Blackpink adlı kız grubunun üyesi olarak çıkış yaptı.

Jennie Kim?

Jennie Kim (Korece: 김제니; 16 Ocak 1996), daha çok bilinen sahne adıyla Jennie, Güney Koreli şarkıcı ve rapçi. Güney Kore’de doğup büyüyen Kim, 2010 yılında Güney Kore’ye dönmeden önce beş yıl boyunca Yeni Zelanda’da eğitim gördü. Ağustos 2016’da YG Entertainment tarafından kurulan Blackpink adlı kız grubunun üyesi olarak çıkış yaptı.

Kasım 2018’de, solo çıkışını “Solo” ile gerçekleştirdi. Şarkı, hem Gaon Digital Chart’da hem de Billboard Dünya Dijital Şarkılar listesinde üst sıralarda yer aldı. Solo şarkısı Youtube’da en çok görüntülenen Kpop solo kadın şarkısıdır.

Kaynak: Wikipedi.org