Konuşanlar Büşra 77. bölüm kimdir, instagram adresi?

11.11.2023
Konuşanlar Büşra 77. bölüm kimdir, instagram adresi?

Konuşanlar Büşra 77. bölüm kimdir, instagram adresi?

Hasan Can Kaya’nın sunumuyla Exxen’de yayınlanan Konuşanlar’da yeni haftanın konuşanlarından biri de Büşra Yalçın oldu. Büşra daha önce karşımıza Survivor 2019’da çıktı. Tokat doğumlu Büşra Yalçın, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünde eğitim alıyor. İlkokul 4. sınıfta okul takımıyla başlayıp, Bahçelievler Voleybol Kulübü bünyesinde 12 yıl voleybol oynadı. Son 5 yılı profesyonel ligde olmak üzere devam etti. 2 yıldır da İstanbul Bahçelievler Voleybol Kulübü’nün idari menajerliğini yapıyor. Büşra Yalçın’ın onaylı profili @busrayalcinofficial’dan takip edebilir ve fotoğraflarını buradan görüntüleyebilirsiniz.

Yayınlanan fragmanda arkadaşı Seda’nın karşısına çıkan “karaktersiz” tanımına “evli olmaları” sözleriyle destek veren Büşra otomotiv sektöründe çalışıyor. Son ilişkisinin kendisine hiçbir şey öğretmediğini söyledi. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Büşra İrem Tirindaz ile karıştırılıyor ama aynı kişi değildir.

Büşra İrem Tirindaz kimdir, nereli, Büşra İrem Tirindaz kaç yaşında, Büşra İrem Tirindaz boyu, kilosu kaç, Büşra İrem Tirindaz evli mi, bekar mı?

Büşra İrem Tirindaz 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Rizeli’dir. Büşra İrem Tirindaz 1.70 boyundadır. Büşra Irem Tirindaz Tiktoker, Youtuber ve sosyal medya fenomendir. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı videolar ile popüler olmuştur. Büşra İrem Tirindaz 12 yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştır. 2 tane oğlu vardır. Büşra İrem Tirindaz 58 kilodur.

Büşra İrem Tirindaz kimdir, nereli, Büşra İrem Tirindaz kaç yaşında?

Çektiği ağır çekim videolarda çarşafını uçurmasıyla tanınan ünlü fenomen son olarak hayatının anlatıldığı belgeselle izleyenleri hüzne boğmuştu.

İki çocuk annesi olan genç kadın, çarşafı çıkarıp tesettürlü kıyafetlerinde beklenmedik değişikliğe gidince eleştirilerin de ardı arkası kesilmedi.

Son olarak paylaştığı kahverengi takımıyla olumsuz yorumları mıknatıs gibi çeken Büşra İrem Tirindaz’a acımasız yorumlar geldi.