Konuşanlar sütyen giymeyen kadın kim? Kız kim? İsmi ne, instagram adresi?

13.01.2024
Konuşanlar sütyen giymeyen kadın kim? Kız kim? İsmi ne, instagram adresi?

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Netbilge ailesi olarak bizlerde merak ile takip ederiz, Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur. Sizlerinde bildiği üzere Konuşanlar en son bölümü ile Exxen’de yayınlandı ve yine güldürmekten kırıp dökmeye devam etti, etmeye de devam ediyor. Seyircili seyir defteri tarzında Hasan Can Kaya’nın efsane program Konuşanlara eşlik eden merak ettiğiniz konuşanları instagramda bulmak için buraya göz atmalısınız.

Evet şimdi gelelim Konuşanlar sütyen giymeyen kız kim? Konuşanlar sütyen giymeyen kadın kim? Kız kim? İsmi ne, instagram adresi? sorusunun yanıtına;

Evet malum sahne hayli gündem oldu. Sütyen konusuna değinen kişi 2. Sezon 13. bölümde yani Konuşanlar 85. bölümde yer alan Cansu isimli kişidir. Kendisi iç çamaşırı giymedim muhabbeti ile hayli konuşuldu. İnstagram adresi bilinmiyor, bu bölümde yer alan Konuşanlar Rabia kimdir? Radyo televizyon öğrencisi olan arkadaşıyla eski sevgilileri vasıtasıyla tanıştıklarını söyledi. instagram adresini kaldırmamız istendi bizde kaldırdık şuan için gizli hesabı.

error: Content is protected !!