Konuşanlar Yeliz kimdir? Konuşanlar Yeliz İnstagram, 81. Bölüm

28.11.2023
Konuşanlar Yeliz kimdir? Konuşanlar Yeliz İnstagram, 81. Bölüm

Konuşanlar 81. Bölüm Yeliz kimdir? İnstagram hesabı var mı?

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur.

Konuşanlar Son bölümü ile Exxen’de yayınlandı ve yine güldürmekten kırıp dökmeye devam etti.

Hasan Can Kaya’nın efsane program Konuşanlara eşlik eden merak ettiğiniz konuşanları instagramda bulmak için buraya göz atmalısınız.

Bu arada bildiğiniz üzere Hasan Can Kaya, Türk komedyen ve stand-up komedyenidir.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen Konuşanlar programı seyircilerin aktif olan konuştuğu hikayelerini anlattığı bir komedi-eğlence programı olarak biliniyor. Programın sunucusu olan Hasan Can Kaya aynı zamanda formatın da sahibi. Programa katılan konuklar başlarından geçen hikayeleri paylaşıyorlar.

Yeliz isimli konuk, sevgilisinin kendisinden çekmecesinde cinsel hayatında kullandığı ürünleri bulması olduğunu anlattı. Yeliz isimli konuk, ürünü detaylı şekilde anlatması izleyenleri kahkaya boğdu. Programın sunucusu Hasan Can Kaya ve konuk şarkıcı Edis de şaşkınlıkla konuğu dinledi.

Konuşanlar Yeliz hakkında şuanda detaylı bilgi ise bulunmuyor. Yarışmacının instagram hesabı da bilinmiyor.

İnstagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede tespit edilen konuşanın profilini bulacaksınız.

Konuşan sizseniz ve bilgilerinizin paylaşılmasını istemiyorsanız bize bildirmeniz yeterli olacaktır kaldırmamız için netbilge.com iletişim [email protected]. Konuşanlar 81. Bölüm Yeliz kimdir? İnstagram hesabı var mı?

Konuşanlar 81. Bölüm Yeliz kimdir? İnstagram hesabı var mı? İç mimar olan yeliz instagramda @yelizerdemir kullanıcı adı ile bulunuyor fakat hesabı gizlidir.