Konuşanlar Aleyna kimdir? Konuşanlar Aleyna kimdir, kaç yaşında, instagram adresi?

22.04.2022
Konuşanlar Aleyna kimdir? Konuşanlar Aleyna kimdir, kaç yaşında, instagram adresi?

Bu hafta konuşanların 64.bölümüm yayınlandı.

Konuşanlar Aleyna kimdir? Konuşanlar Aleyna kimdir, kaç yaşında, instagram adresi?

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur.

İzleyici yorumları

Sınav senemdeyim, üniversiteye hazırlanıyorum. Son iki aya girdik bugün. Çok stresli geçiyor. Kitap okurken ağlamalar, gece yatmadan ağlamalar dönemine girdim kendi adıma. Bu zamanlarda girip azami sürede burada moral bulduğum için çok teşekkürler Konuşanlar! Gerek Hasan Can’ın hikâyesi olsun gerekse programdaki anlatılanlar hem güldürüp hem öğreten cinsten. Size çok çok başarılar!

😂Emekli astsubay , koptum ya😂 benim babamda da benzer davranışlar var,demekki onların jenerasyonunun özelliği bu 😂 Biz asker çocukları mizahi yaklaşsakta, çok seviyoruz onların bu halini ❤️

Günlük gülme dozumu almaya geldim bekliyorum

Hasan Can Kaya= İnsanların ruh haline, anlatmak isteyipte utanıp anlatamayanlara tercüman oluyorsun…

Azerbaycandan izliyorum seni ilk gudnen Yine üzümüzde gülüş yaratdiqin için teşekkürler bu sirada Azerbaycandan Türkiye bol bol selamlar olsun❤️

Kütüphanedeyim dedim bi de hasancanı gülmeden izlemeye çalışayım. Hasancan abiiim dedikten sonra bi kahkaha attım tüm kütüphane bana bakıyo 25. snye ye kdr izledim 5 dk boyunca kafamı kolumun üstüne koydum gülmem bitsin diye Sen en üstad komedyensin…🙏

Ramazanlık dozumuzu aldık garip sevindi yine

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar ‘da misafirlerine birbirinden ilginç sorularıyla gülerek çoğalıyoruz diyerek tanıtıyor Konuşanları.

Fakat izleyiciler zaten biliyor konuşanları, kendilerini. Hasan Can Kaya’nın Youtube üzerinden başlattığı ve pandemi dönemi pik yapan eğlence programı.

Konuşanlar Youtube üzerinden geniş kitlelere ulaştı ve büyük beğeni toplayan Hasan Can Kaya bu başarısının ardından Exxen platformuna transfer oldu.

Yılbaşı programına Acun medya ile iş birliğini açıklayan Hasan Can Kaya, uzun süredir Exxen’de seyirci karşısına çıkıyor.

Çekimleri İstanbul’da yapılan programa seyirciden seçtiği konuşanları alan Hasan Can Kaya’nın keyifli sohbetini izlemek için Exxene cüzi miktar ödeyerek sizde dahil olabilirsiniz.

İnstagram hesabı bulunamayan veya izin vermeyenler paylaşılmamaktadır. Bulunamayan konuşanın hesabı bulununca instagram durumda paylaşılmaktadır.

Konuşan sizseniz ve bilgilerinizin paylaşılmasını istemiyorsanız bize bildirmeniz yeterli olacaktır kaldırmamız için.

Konuşanlar Son bölümü ile Exxen’de yayınlandı ve güldürmekten kırıp dökmeye devam etti.

Hasan Can Kaya’nın efsane program Konuşanlara eşlik eden konuşanları instagramda bulmak için buraya göz atmalısınız.

İnstagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede konuşanın profilini bulacaksınız.

Konuşan sizseniz ve bilgilerinizin paylaşılmasını istemiyorsanız bize bildirmeniz yeterli olacaktır kaldırmamız için netbilge.com iletişim [email protected].

Malatyalı olduğuna Hasan Can’ı ikna edemeyen kız.

California’da okumuş ve Amerikada çalışıyor.

Yazılım alanında çalışan Aleyna şirketi dolayısı ile Amerika ve İstanbul arasında git gel yapıyor.