Konuşanlar Beril kimdir? Soyadı? İnstagram? Konuşanlar Berin kimdir?

06.12.2023
Konuşanlar Beril kimdir? Soyadı? İnstagram? Konuşanlar Berin kimdir?

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Netbilge ailesi olarak bizlerde merak ile takip ederiz, Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur. Sizlerinde bildiği üzere Konuşanlar en son bölümü ile Exxen’de yayınlandı ve yine güldürmekten kırıp dökmeye devam etti, etmeye de devam ediyor. Seyircili seyir defteri tarzında Hasan Can Kaya’nın efsane program Konuşanlara eşlik eden merak ettiğiniz konuşanları instagramda bulmak için buraya göz atmalısınız.

Evet şimdi gelelim Konuşanlar Beril kimdir? Soyadı? İnstagram? Konuşanlar Berin kimdir? sorusunun yanıtına;

Konuşanlar Beril kimdir? Konuşanlar Beril Soyadı? Konuşanlar Beril İnstagram? Konuşanlar Berin kimdir? Konuşanlar 86. bölüm Beril, Konuşanlar 86 Beril?

Beril, en sonki ilişkisinde aldatıldığını ve bu birliktelikte ahlaki sınırların aşıldığını belirtti. Burnundaki estetik operasyonunun kendisini beğenmediğini ve operasyon öncesi daha güzel olduğunu düşündüğünü, ancak sonrasında sevgili bulmakta zorlandığını ifade etti. Ayrıca, ilişkisi olan çiftleri çekici bulduğunu ve erkeği elde etmenin stratejilerini araştırdığını söyledi. Bu açıklamaları Hasan Can Kaya’nın ünlü tepkisiyle karşılaştı. Beril, fuar sektöründe pazarlama departmanında çalışmaktadır ve Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konudan bağımsız merak edilen bir diğer isim, Yonca hanım.

Yonca Cevher Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Yonca Cevher Şahinbaş, 6 Temmuz 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı, Tiyatro Bölümü’nden 1994 yılında mezun olan Yonca Cevher, sanatçı Mahmut Cevher’in kızıdır. Eğitim yıllarında Devlet Tiyatrolarında oyunculuk yapan Yonca Cevher, seslendirme çalışmalarına 1991 yılında başladı. Bakırköy Belediyesi Tiyatrolarındaki görevinin yanı sıra sunuculukta yapan sanatçı, sinema ve dizi filmlerde oyunculuk yapıyor.

2002 yılında sahne tasarımcısı Ali Yenel ile evlenen Yonca Cevher’in Ali Deniz adında bir erkek çocuğu vardır. 2012 yılında Ali Yenel ile olan evliliğini sonlandırdı.

Yonca Cevher, 10 Ocak 2015 tarihinde Koray Şahinbaş ile evlendi.

Yonce Şahinbaş, 2017 yılında yayınlanmaya başlayan ve başrollerini Jessica May ile Tolga Mendi’nin paylaştığı Yeni Gelin adlı dizide Asiye Bozok karakterini canlandırıyor.

Filmografisi

2017 Yeni Gelin – Asiye Bozok
2015-2016 Asla Vazgeçmem – Nazan
2012-2013 Dila Hanim – Sultan
2010 Kızım Nerede – İpek Demiray
2009 Aşk Bir Hayal
2006 Gözyaşı Çetesi
2006 Binbir Gece – Füsun
2004 Paydos
2004 Üvey Ana
2004 Avrupa Yakası
2002 Asmalı Konak
2001 Aşkına Eşkıya
2000 Parça Pinçik

error: Content is protected !!